Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
2° SD MOTOR + AUTO "Stille waters" >>> groepsfoto is klaar !
BD0251BE
Canon EOS 300D, EF-S 18-55 (kit), EF 50 f/1.4 USM, EF 55-200 f/4.5-5.6 USM, Speedlite 220EX, Sandisk ultra II 512 Mb, Ext. Tube EF 25 II, RC-5 remote
Schitterend zal het weer morgen niet worden - daar zijn we het over eens.
Eigenlijk is het héél simpel:
Als we NO gezegd hadden scheen de zon morgen de hele dag ...
Nu we YES gezegd hebben zal er af en toe een buitje vallen ...
Maar daar doen we het dan maar mee en we zorgen wel zelf voor een "zonnige" SD als de zon niet meewil .
Ik heb vandaag mijn camera al een paar keer moeten beschermen tegen de regen, en om dan een hele dag in zo'n weer te zitten, dat zie ik niet echt zitten. Het wordt volgens de weerberichten morgen nog veel slechter dan vandaag .
En dan heb niet veel zin om daar een hele dag in te staan.
Sorry, maar ik zal er niet bij zijn. Met de motor in de regen rijden, dat heb ik al dikwijls genoeg gedaan, maar dan haal ik mijn camera niet erg veel boven.
Het zal dus iets voor een volgende keer worden. Dan ga ik vanavond maar eens een keer pinten pakken.
Ik vind het ook spijtig voor iedereen die er zoveel werk ingestoken heeft, maar ik zie het echt niet zitten
Comment