Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Ik hou me van de 'sociale' media weg, dus ik wordt er niet mee geconfronteerd op die manier.
Ik vraag me bij zo acties altijd af wat er mis is met gewoon een goed doel te sponsoren zonder dat dit vooral is om aan de buitenwereld te tonen hoe goed/gul je wel niet bent.
Ik kies gewoon een goed doel uit (doet er niet terzake wat ik verkies, maar ik kies een lokaler doel) en stort geld op hun rechtstreekse sponsorrekening. Buiten mijn vriendin weet niemand dat, en hoeft ook niet.
Comment