Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Wat is een Belgisch toetsenbord?
Collapse
X
-
-
- 27 augustus 2012
-
Re: Wat is een Belgiesch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door Sultana Bekijk berichtVerkeerde link vrees ik.
is de link> http://www.artlebedev.com/everything/optimus/maximus/Last edited by Strobistclub; 16 september 2012, 08:39.
Comment
-
Re: Wat is een Belgiesch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door Sultana Bekijk berichtNu ben ik eens benieuwd. Belgische BTW is 21%, wat is dat voor de Logitech winkel dan?
Ik heb intussen gelezen dat er ook een Nederlandse toetsenbord indeling bestaat:'Er is ook een (niet zo bekende) Nederlandse indeling. Deze heeft voor de accenten speciale toetsen. Vooral IBM verkoopt relatief veel Nederlandse toetsenborden, verder worden ze voor personal computers weinig gebruikt.'
Comment
-
Re: Wat is een Belgiesch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door binnenuit Bekijk berichtde aanbiedingen op de logitech site (webwinkel)zijn inclusief btw.
Comment
-
Re: Wat is een Belgiesch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door Leonidas Bekijk berichtLOL, heel grappig.
Comment
-
Re: Wat is een Belgiesch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door Sultana Bekijk berichtWel, ik snap het ook niet
Comment
-
-
Re: Wat is een Belgiesch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door ccc Bekijk berichtHelaas zijn de US int toetsenborden dun gezaaid hier. Laptops vind je al helemaal niet met een qwerty toetsenbord, tenzij via de apple webwinkel. De laptops koop ik dus in Nederland of in de buurt of in de VSCanon EOS 5D + grip | Canon EOS 5DII + grip | 24-70 f2.8 L | 70-200 f2.8 IS USM L | 100-400 f4,5-5,6 L | 100mm f2.8 makro USM | 50mm f1.8 | 85mm f1.2 L | 430EX
http://www.stevevandegaer.be
Comment
-
Re: Wat is een Belgisch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door Binnenuit Bekijk berichtIk ben van plan een Logitech Illuminated Keyboard te kopen via de webwinkel van Logitech, daar had je ook de keuze (uitverkocht) voor een Belgisch toetsenbord.
Hoe ziet die toetsen indeling er uit en wat is het nut daar van. Gebruiken ze in België andere symbolen of fonds dan bij een US-Intr bord.
http://www.logitech.com/nl-nl/keyboards/keyboards/4740#
Hoe dan ook, over dit mooie toetsenbord ben ik heel tevreden: met die verlichte toetsen hoef ik niet meer blind te typen.
Comment
-
Re: Wat is een Belgisch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door Binnenuit Bekijk berichtHeb ik net gisteren mijn bij de Logitech webwinkel bestelde en sterk afgeprijsde Logitech Illuminated Keyboard ontvangen, krijg ik vandaag via hun nieuwsbrief een code voor 15% extra korting op al hun aanbiedingen. Pech, een paar dagen te vroeg gekocht.Kortingen zijn alleen van toepassing op en beschikbaar voor artikelen die op http://www.logitech.com/nl-nl/special-offers worden weergegeven.
Comment
-
Re: Wat is een Belgisch toetsenbord?
Oorspronkelijk geplaatst door Binnenuit Bekijk berichtHeb ik net gisteren mijn bij de Logitech webwinkel bestelde en sterk afgeprijsde Logitech Illuminated Keyboard ontvangen, krijg ik vandaag via hun nieuwsbrief een code voor 15% extra korting op al hun aanbiedingen. Pech, een paar dagen te vroeg gekocht.
Hoe dan ook, over dit mooie toetsenbord ben ik heel tevreden: met die verlichte toetsen hoef ik niet meer blind te typen.
Comment
Comment