Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
En ik heb me voorgenomen om noch hier, noch op andere plaatsen (ik zeg maar: Facebook) ook maar in te grijpen als ik bij de openingspost niet meer info meekrijg: platform (we weten iMac, maar welke versie) en probleemsoftwareversie [we weten dat het om Adobe PS 2024 (?) gaat]. Daarbij hoort uiteraard de letterlijke tekst van de foutboodschap, en het lijkt dat TS er niet in slaagt om een screenshot te plaatsen.
Misschien kan Topic Starter (@SeJa) eerst in het Testforum leren posten? Als Mod kan ik aan de inhoud (met inbegrip van codes) van jouw beginpost, maar er is geen enkele code naar een of andere website waar een screenshot al dan niet zou gepost zijn te bespeuren.
Comment