Oorspronkelijk geplaatst door Geerten
Bekijk bericht
Soms is het ook omdat men 1 fase meer belast dan de andere waardoor de zekering afspringt.
Is toch zo bij vele mensen, wanneer men bouwt en alles nieuw is, dan is alles redelijk verdeeld over de 3 fasen.
Maar na jaren komt er van alles bij wat soms veel verbruikt, airco, inductiekookplaat, extra elektrische verwarming, laadpaal, … het geraakt soms ook gewoon in onbalans tussen de 3 fasen en men heeft niet altijd de kans om de verdeling zomaar te veranderen.
Capaciteitstarief blijft gewoon geldklopperij, veel meer zit daar niet achter want zolang de mensen betalen dan kunt ge toch gewoon verder doen.
Is zoals de milieuzones, zolang ge betaalt voor een vignet poogt ge er toch rijden.
Ik ga bijvoorbeeld niet beginnen met airco uit te zetten tijdens het koken of het wassen enkel om de piek lager te houden, te zot voor woorden.
En ja ik heb gekozen voor 3 x 32A omdat de kost bijna hetzelfde was als voor 3 x 25A en zo ben ik tenminste gerust.
Comment