Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Forum voor alle off-topic postings, postings die dus absoluut NIETS met fotografie te maken hoeven hebben. Lees de specifieke forumregels erop na in de sticky posting.
Men is hier net gestart met het plaatsen van zonnepanelen. En nu maar hopen dat het zonneke gaat schijnen...
Geert
een vreugdekreet die ik met gemengde gevoelens onthaal.
ik ben te arm om zonnepanelen te bekostigen.
maar dat is een felle discussie die elders in de media al is gevoerd . . .
een vreugdekreet die ik met gemengde gevoelens onthaal.
ik ben te arm om zonnepanelen te bekostigen.
maar dat is een felle discussie die elders in de media al is gevoerd . . .
Ja, ik weet dat ik bevoorrecht ben (alhoewel ik ook een lening ervoor heb moeten afsluiten). Zeker de manier waarop deze overgesubsidieerd worden is zeer discutabel. Maar schiet niet op de mensen die er plaatsen (zij trachten gewoon hun huishouden te beheren als goede huisvaders met de voorhanden zijnde middelen), maar op de overheid die deze implementatie slecht heeft uitgevoerd).
En wat dat geld betreft; bekijk het eens met reële cijfers, en dan zal blijken dat je enkel een spaarboekje moet hebben om het eerste jaar (of twee jaar) te overbruggen. Alhoewel het nu met de nieuwe maatregelen een ietsje (niet veel) nadeliger is geworden. Wij vallen gelukkig nog onder de maatregelen voor strikske aan de macht kwam.
Ik heb ze kunnen leggen met 0 € op mijn rekening.
Gewoon lenen op 10 jaar, en dat betaalt zichzelf terug.
Zelfs met het wegvallen van de aftrek en met de actuele prijzen is het een zeer goede investering.
Als je installatie er in het begin van het jaar ligt, dan kan je iedere maand (tot ca Augustus) zien dat de opbrengst stijgt.
En vrij snel kan je dan je eerste GSC aanvragen.
Comment