Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Voor de eerste keer naar de Provence . . . ben eens benieuwd . . .
Zalige regio, Avignon, Orange (boven op een heuvel, gelegen achter een monument staat een uitleg over Orange, Oranjestad... Willem van Oranje...), Châteauneuf-du-Pape, verder ook nog naar Mont Ventoux gereden (met de auto ).
Ik heb me voorgenomen om dit jaar in oktober naar Arizona te reizen.
Voor de eerste keer naar de Provence . . . ben eens benieuwd . . .
Kan je daar een goed adresje aanraden
Chambre d'hôtes JAMAC in La Mure Argens, fantastische mensen en een héél mooie buurt
Ik ga naar daar in augustus... de hele maand ... en dan nog es 4 weken vanaf de 13de september...
En ja... ik weet het... ik heb nu éénmaal veel verlof
Groetjes en veel plezier in de Provence
Veel Italië liefhebbers precies. Daar hoor ik ook bij
ik ben te vinden in Ferrara en regelmatig ook in Toscane. Op het einde van de zomer gaan we misschien ook nog naar het diepe zuiden.
Il caffè deve essere nero come il diavolo, bollente come l'inferno e dolce come l'amore
Allee, ik zal mijn congéplannen ook eens uit de doeken doen
1-2-3 en mss 4 mei De Moezelvallei met den auto
Juli naar Tenerife en gedurende 10 dagen lekker niksen......
Comment