Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
Foto 1 en 2 zijn volgens mij serieus te geel, effe witbalans aanpassen en foto 2 is prima, alleen jammer van de stand naast de wagen, die bedekt het paardje op de achtergrond.
Foto 3 is de beste, maar je had hier zonder flits moeten werken, je ziet duidelijk dat die toch alleen maar de voorkant van de Ferrari bereikt heeft, en dan nog voor slechte highlights gezorgd heeft ook.
Volgende keer gewoon flits achterwege laten en je zal veel betere foto's nemen.
Flitsen bij auto's is een kunst, je moet de zogenaamde 'specular highlights' correct zien te plaatsen om ermee weg te geraken, als je een zijkant fotografeert zorg je er bvb voor dat de weerkaatsing in de wielkast valt ... (ik publiceer hier trouwens binnenkort een tutorial over als iemand interesse heeft)
Comment