Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
2 mei 2007 - 17.24 : HLE 1608 trekt negen I6-rijtuigen. De P-trein P8003 van Schaarbeek naar Oostende rijdt ten westen van Gent-Sint-Pieters op L50A in de richting van de kust.
eldee doet het met D90 en Nikkor 18-200/3,5-5,6 AF-S DX VR en 24-70/2,8 AF-S G ED
PS je hebt blijkbaar de exif weggehaald (of kwijtgespeeld), maar je kan dus wel degelijk met een kitlensje fraaie foto's maken, om maar te zeggen 't hangt af van de gast achter het bakske en niet van 't glas voor het bakske
Oorspronkelijk geplaatst door FieldmarshallBekijk bericht
Een gouden locomotief (het gaat blijkbaar goed met de NMBS) is nog makkelijk te herkennen he
1608 is zo geverfd omdat ze ooit in een film heeft gefigureerd. Ik weet niet meer welke film, maar het verklaart wel het afwijkende kleurschema van de loc.
Comment