Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Knap ! Wat meer lucht was zeker ook erg mooi geweest.
Ik heb de indruk dat er nogal verscherpt is al lijken de bergen dan toch dat tikkeltje softer dan de voorgrond.
Bedankt voor jullie commentaar. Ivm met meer lucht, die heb ik ook (ik heb er toen een hele hoop gemaakt, meer ingezoomd, zonder voorgrond, portret en landscape, van alles wat dus) maar die zijn nogal klassiek van Seceda en deze vond ik de mooiste en minst voorkomende.
Zeker en vast een mooie compositie! Ik heb ook een beetje het gevoel van iets te veel lichte tinten of te weinig dynamiek ofzo. Misschien komt dit door het harde licht. Maar voor de rest een knap landschap.
Hard licht inderdaad. Midden in de dag is het moeilijk om de hooglichten en kontrast onder kontrole te houden.
In dat opzicht is uw opname zeker geslaagd, en als je op vakantie bent heb je niet altijd de keuze om het juiste uurtje af te wachten (of terug te keren)
Prachtige omgeving maar wel wat aparte kleuren, redelijk aan de koele kant
Als je de opname een tikkeltje warmer afwerkt Bert krijg je in mijn ogen een mooier beeld en ook iets pittiger meteen
Comment