Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Mooi kijkje op een typisch Vlaamse weide
Het kleurtje dat je hebt aangebracht in de lucht is wel leuk gedaan
grts
Sieg
Heet van de naald Sieg, volg alles zoveel mogelijk. De omgeving verschafte het wijds nodig overzicht zoals we dat van in onze kinderjaren gewend waren maar de laatste tijd serieus aan 't krimpen is. Nu wordt het vee milieuvervuilend verklaart en hoe zal het nog verder gaan ? Het 'kleurtje' zoals u opmerkt is een klein accent verwijzend naar de co2 en methaan, niets uitzonderlijk want die bruin rossige kleur is al een hele tijd in onze lucht te bespeuren vooral aan de horizon, een kenmerk van luchtvervuiling.
@ : Ja Bouk, ooit komt er een eind aan, misschien ontmoeten we elkaar ergens in deze oneindige wereld en hoe deze er dan zal uitzien... ?
Bedankt beiden om te reageren.
De lucht heb je goed geaccentueerd. Belachelijk toch, er moeten ten eerste al niet zoveel koeien zijn. Ik ken een vetmester en die beesten moeten niets anders doen dan eten en komen niet meer buiten tenzij voor hun enkel ritje naar je weet wel. Ik vind dat zo triestig en iedereen weet dat de volop vleesetende generatie aan het uitdunnen is.
Het contrast met het mooi groene gras is opvallend (en op een bepaalde manier treffend voor het beeld en de boodschap).
In eerste instantie mocht er voor mij ook iets meer voorgrond weg, maar als ik er langer naar kijk is het prima zo.
Comment