Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Update oogt natuurlijker. Mooie compo, al doet de horizon van het koolzaad niet echt mee. Let op , ik zeg niet dat je foto scheef staat.
Groeten,
Johan
Goeie compo.
Wolken van de eerste, de rest van je update.
Ik zou toch nog eens je systeem van verscherpen nakijken. 'k Heb de indruk dat er nog iets niet helemaal klopt.
greetz
Cheeta
Light travels faster than sound. This is why some people appear bright, until you hear them speak. flickr
Goeie compo.
Wolken van de eerste, de rest van je update.
Ik zou toch nog eens je systeem van verscherpen nakijken. 'k Heb de indruk dat er nog iets niet helemaal klopt.
greetz
Cheeta
update geplaatst en gebruik gemaakt van laagkopie en hoogdoorlaatfilter en overvloeien op bedekken en straal van 0,7 px (op een foto van 900*600)
Beter detail in de laatste update.
Om het totale proces te volgen is het beter dat je alle updates laat staan. Dan zien en snappen "passanten" beter wat er gebeurt is.
Groeten,
Johan
Dit is ook landschap... Mooi. Heb er zoveel van deze platen die ik nooit post...onterecht vind ik maar we zijn te veel verwend met horizons en een op of ondergaand zonnetje.
Mvg, Pascal,Schoonspikke
Als je schiet..schiet dan raak! 500 PIXHuawei P30 PRO
Comment