Het uitzicht is het enige wat mooi is aan deze baan als theeplukker, elke dag 20 kilo plukken. Geen 20 kilo?! geen geld... en dat voor 950 rs +- 6 euro.
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Theeplukker
Collapse
X
-
Labels: Geen
-
-
Re: Theeplukker
mooi en heel wat anders dan een dag op kantoor.
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
-
Re: Theeplukker
Schitterend landschap (ben daar ooit ook nog eens geweest)
Alleen jammer dat de theeplukker er niet groter opstaat...een stukje bovenaan wegcroppen laat hem misschien iets beter tot zijn recht komen ?
De beweging van het vallendewater is heel erg mooi weergegevenLast edited by mexicano; 6 augustus 2009, 16:51.Canikon 40D - D200, D300
Comment
-
Re: Theeplukker
Oorspronkelijk geplaatst door vicky Bekijk berichtwaaauw das een prachtige foto hij werkt wel voor weinig geld maar in een heel mooie omgeving ... alhoewel daar koopt hij geen rijst van
Ik hoop van deze foto maandag in onzen HoF te zien
Groetjes chrit.Grootse dingen zijn vaak gegrondvest op een stevige onderlaag van mislukking.
Comment
-
Re: Theeplukker
Mooi beeld, maar snap de link niet met de theeplukkerJe kunt alleen tijd verspillen als je vergeet ervan te genieten
www.cromagnonman.be
Comment
-
-
Re: Theeplukker
Heel mooie plaat. Sorry, prachtige plaat. Ik ben het eens met Ann, de thee plukker geeft diepte aan de plaat en dat hij er klein opstaat is niet erg, dat geeft nog maar eens aan hoe groot die waterval niet is.
De thee plukker zorgt er ook voor dat je een idee hebt waar het is.
Comment
-
Re: Theeplukker
Oorspronkelijk geplaatst door Ann75 Bekijk berichtPrachtig zicht van die waterval! En die theeplukker vind ik hier net een plus, dat geeft je echt een idee van hoe groot die waterval is. Prima werk!
Groetjes,
Ann
Comment
Comment