Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
soms moet je gewoon de kinderen laten doen en volgen er vanzelf mooie foto's.
Ik durf zelfs te beweren dat je VAAK de mooiste foto's krijgt als je kinderen lekker kind laat zijn.
Ik vind dit een schattige foto, idd zeer leuk moment, goed gevangen
De toning...vind ik persoonlijk wat minder. Van mij mag deze foto wat kleuriger. De handjes krijgen een ietwat eng tintje door de toning.
Puur de foto vind ik hem eerlijk gezegd 1 van de betere baby foto's dat ik hier al ben tegengekomen. Leuke houding, spontaan, een klein beetje actie... De deugniet straalt er vanaf
Maar de bewerking daarentegen vind ik echt slecht. Eerder een bewerking om een oud effect te bekomen ofzo en past echt niet bij deze baby.. zie handen, benen en donkere plekken op de armen, en de ruwheid dat het vormt aan de wangen en zijkant hoofdje.
Comment