Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Mijn gedacht : de afgeronde onderkant vind ik niet zo geslaagd.
Doet me meer denken aan een zwevende Mary Poppins.
with all due respect
greetz
Cheeta
Da's er eigenlijk niet om gedaan. Hieronder, op het origineel, zie je dat het gewoon zo uitkomt. Door de onnatuurlijke bewerking van mijn post valt het wel meer op
If you always do what you always did, you will always get what you always got. www.sylviehuybrecht.be
Oorspronkelijk geplaatst door Sylvie HuybrechtBekijk bericht
Da's er eigenlijk niet om gedaan. Hieronder, op het origineel, zie je dat het gewoon zo uitkomt. Door de onnatuurlijke bewerking van mijn post valt het wel meer op
In het origineel zit er toch meer reliëf in de schaduw (onderaan de rok).
Zelf vind ik het origineel véél beter ... waarmee ik niet wil zeggen dat ik je bewerkingen niet kan appreciëren hoor
greetz
Cheeta
Light travels faster than sound. This is why some people appear bright, until you hear them speak. flickr
Ik verwacht niets anders hoor van fotoliefhebbers. Ik begrijp het wel .
Alleen houdt het voor mij daar niet op. Ik geef graag weer wat in mijn geest leeft en die mist ofwel grip op de dingen (wat ik dan vertaal in vage en fluide beelden), of ziet teveel details (wat ik vertaal met de sketchfilters die mijn partyfoto's bijvoorbeeld hebben). Ik ben er mij van bewust dat dat 'de fotografie voorbij is'. Het hangt ergens tussen fotografie en kunst omwille van mijn motieven. Maar helaas ben ik dan weer niet 'kunstenaar' genoeg om echt helemaal in die richting te gaan zoeken
Jullie zullen mij hier nog maar wat moeten verduren
If you always do what you always did, you will always get what you always got. www.sylviehuybrecht.be
Poeh...ik kan beide foto's erg waarderen. De laatste oogt reeeler en is prachtig De bewerkte versie heeft iets betoverends en dar komt haar gelaat minder hard over.
Zou je iets willen verklappen over je lichtopstelling? Het licht lijkt van linksvoor te komen (handje op de heup), maar rechts is ook prima belicht (hand op stok)
Poeh...ik kan beide foto's erg waarderen. De laatste oogt reeeler en is prachtig De bewerkte versie heeft iets betoverends en dar komt haar gelaat minder hard over.
Zou je iets willen verklappen over je lichtopstelling? Het licht lijkt van linksvoor te komen (handje op de heup), maar rechts is ook prima belicht (hand op stok)
Geen probleem :-)
Mijn lichtopstelling is in dit geval de eenvoud zelve. 1 studioflitser met beauty disc schuin rechtsvoor. Dat licht is net hard genoeg om zo'n 'meespelende' schaduw te fabriceren. Ik maak het nooit moeilijk hoor! Het merendeel van de tijd werk ik met één flitser en buiten altijd gewoon met mijn statief. Ik val anders toch maar over de poten van die dingen
If you always do what you always did, you will always get what you always got. www.sylviehuybrecht.be
LOL.....herkenbaar. Ik heb ook wel eens een "elegante" snoekduik genomen over die krengen Eenvoud siert...qua belichting. Die boodschap heb ik van Jorgen meegekregen en ik zie het ook duidelijk terug in jouw foto's. Je kan wel 5 lampen opstellen, maar daarmee kun je een foto "dood" belichten. Met 1 lamp kun je dus prachtige belichtingen creeeren. Die beautydish vind ik wel super. Dat staat nog op mijn verlanglijstje (met grid).
Ik vind de bewerking van het model mooi is, behalve dan die onderkant die m'n voorgangers al benoemd hadden.
Wel vind ik de saturatie van het paars iets te hoog. Nu heb je een soort ouderwets (modeltint) en nieuwerwets (achtergrondpaarsgloed) gemengd.
linkerhand te licht, geen detail meer in de huid, schaduw zweepje valt weg op achtergrond, kreukels in het kleed, te norse blik, ingedoken houding, veel te experimenteel bewerkt.....kortom... helemaal mijn ding
Origineel trouwens ook heel fraai. Mss wat minder ruimte nog bij dr voeten, maar das ziften. Mss vind ik m zelfs nog iets mooier dan de bewerkte, maar ik kom nog een keer terug
Wat een slappe zever over rijlaarzen die gewoon in die tijd helemaal NIET getoond mochten worden.
De jurk is correct geheel en al tot op de grond.
Zover zelfs dat bij lopen ook de voet niet getoond kan worden.
Dat hoorde toen gewoon zo.
Kennis van zaken is een vereiste als je beoordelen wilt
Ik vind je eerste post de lekkerste fopperij en goed op een oude ansicht kaart laaten gelijken, ook al mis ik daar wat sepia kleur in.
En het origineel is gewoon de beste foto op zich, maar je originele post is het origineelste in gedachte en uitwerking.
En met wat lichte sepie toevoeging een hele leuke foto.
Iedere dag wat leren is iedere dag kwalitatief geleefd. Iedere dag wat lol is iedere dag kwalitatief lollig geleefd. iedere dag een foto is een kwalitatief super leven met veel lol ☻
Comment