Zal ik het durven.....in Showcase?? Onze eerste foto's (van mij en Lies) uit de studio met een bijzonder sympathiek model. Pfoe, wel een beetje spannend.
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Hare Majesteit: mijn buurvrouw
Collapse
X
-
-
Re: Hare Majesteit: mijn buurvrouw
mooi en een leuke speelse belichting.
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
Comment
-
-
-
Re: Hare Majesteit: mijn buurvrouw
Dit is wat men noemt een statieportret, heel klassiek. Behoorlijk goed uitgevoerd, persoonlijk zou ik er voor zorgen dat het licht op de achtergrond meer aan de andere zijde van je model komt en wat minder waar het nu valt (een kwestie dat je model wat meer los komt).
Natuurlijk , hoe je je licht plaatst is veelal een persoonlijke interpretatie, maar dat het een fotogenieke dame is dat staat vast.
Comment
-
-
Re: Hare Majesteit: mijn buurvrouw
zowel de foto als de dame stralen klasse uit.
Voor mij had je de donkere kant toch wat meer mogen oplichten. kwestie van persoonlijke smaak natuurlijk.Nikon D300s met grip + D80met grip. Sigma 10-20 3.5; 24-70 2.8; 70-200 2.8; 105 2.8 macro. Metz 58. Manfrotto.
www.bertofotografie.be
Comment
-
Re: Hare Majesteit: mijn buurvrouw
Oorspronkelijk geplaatst door berto Bekijk berichtzowel de foto als de dame stralen klasse uit.
Voor mij had je de donkere kant toch wat meer mogen oplichten. kwestie van persoonlijke smaak natuurlijk.
Comment
-
Re: Hare Majesteit: mijn buurvrouw
mooi belicht hoor
en ze staat er netjes op, ze straalt klasse
greetsje hebt teveel scherptediepte als je het graag weinig wil, en te weinig als je er graag veel van had gehad
www.korandoke.be
Comment
-
Comment