Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
Bedankt voor de comments.
Ik was aan het twijfelen waar ik ze zou posten(mss had ik beter wat doorgetwijfeld).
Zelf vind ik ze nog steeds wel iets hebben maar mss heb ik een beetje teveel aan de levels liggen trekken.
Is het echt een nachtmerrie? En zo ja hoe dit verhelpen.
Heb je de originele versies nog, of zijn ze niet bewerkt? Want zo ziet het er wel uit. Ik zou dan wat meer naar achter gaan staan met de camera zodat het volledige hoofd er op kan en ofwel links ofwel rechts wat ruimte geven. Maar dat is natuurlijk wel mijn smaak.
Ik vind dat wat het technisch mist, het behoorlijk goedmaakt in uitdrukking.
Ja ze zijn niet naaldscherp, ze zijn wat uitgebrand, maar geven mij toch een speciaal gevoel. Niet alles moet altijd haarscherp zijn, of technisch helemaal in orde, althans voor mij toch niet.
Ik vind ze geslaagd!
Canon EOS 5D MKIV | Canon24-70mm F/2.8 USM | Canon70-200mm F/2.8 IS MK II USM | Canon135mm F/2 USM | Canon50mm F/1.4 USM
Comment