Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Sien, Heb je die foto sterk gecropt of is die zo bewerkt? Ik heb op mijn scherm hier de indruk dat er veel ruis is. Stamper en meeldraden zien er niet scherp uit. Kleuren en de belichting vind ik wel mooi. Sorry, dat ik het zo verwoord.
Sien je weet toch dat een fotograaf geduld moet hebben.
Het kan nu eenmaal gebeuren dat er niet binnen een paar uur gereageerd wordt op een nieuw gestart topic. Komt bij mij ook wel eens voor maar dan schop ik hem zeker niet binnen enkele uren naar boven.
Deze foto is echt beneden jou kunnen, nergens scherp en een storende korrel!
Comment