Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Belichting is hier inderdaad wel contrastrijk, kan voor mij zeker en vast.
Maar opletten met de schaduwvorming. Bij de neus bv verdwijnt nu een groot deel van de neus in de schaduw, waardoor je het gevoel krijgt dat er een stuk van de neus gewoon niet is ... Ge
Het gezicht komt ook wat langgerekt over .... Deels door de schaduw aan de linkerkant, maar wellicht ook deels door de gebruikte lens ?
Het gezicht een klein tikje naar de lichtbron laten draaien en dan nam je al wat schaduw weg bij de neus en bij de linkerkant ... Of je kon ook van links een reflectieplaatje gezet hebben waardoor de linkerkant een klein beetje zou oplichten, je zou vast en zeker nog schaduw gehad hebben, maar die zou dan iets lichter geweest zjin, waardoor je net een klein beetje meer van de linkerkant kon gezien hebben.
groeten,
deka
There is a crack in everything, that's how the light gets in. ( L. Cohen )
Meeste is al geschreven dus val niet graag in herhaling Maar wat mij opvalt is het boem effect van de foto, en dat komt hard over, wat wel jammer is natuurlijk Dus de vierkante uitsnede is voor mij niet geslaagd, ook al vanwege de kijkrichting Respect voor je werk natuurlijk.
Comment