Hij/zij verraste mij en ik kon enkel nog mikken en klikken...niet meer achteruit... Komt uit burstserie...andere vleugelstand ?...u vraagt wij draaien...
1/4000s - f5.6 - iso200 - 500mm
Bedankt om te kijken
Marc
Perfectie is niet haalbaar, daarom eisen we ze van de anderen. (Tolstoi)
Ik heb de gedachte dat nog wat verder mag worden geoefend op de wijze
van scherpstellen. Ik mis naar mijn idee wat scherpte. 1/4000 bevriest
voldoende. Toegegeven, het is lastiger dan een slak of een paddestoel.
Of heeft het te maken met de brandpuntsafstand ?
Wat betreft het "mineure" gis & speculeerwerk in sommige commentaren...
Iedereen die mij volgt weet ondertussen al het volgende:
-stoefen en in zijn broek sch**ten kan iedereen...Dat is geen kunst. Waarmee ik nogmaals doel op hetgeen ik reeds eerder schreef...Ik schrijf of plaats hier niets waar ik niet achter sta.
-De specificaties van de lens waarmee dit gefotografeerd werd is vermeld in een eerder topic op vraag van Bouk.
-Zo schreef ik ook dat deze lens niet 100% compatibel was met de 7D. (Deze foto is niet met mijn laatste aanwinst genomen die veel beter samenwerkt met deze 500mm. (Zal dit trouwens aantonen met een "onbewerkte foto hieronder.
-Aangezien ik achter mijn woorden sta...ga ik bij de titel niet schrijven dat ik er dicht op stond en niet meer achteruit kon...als dat zo niet is. Daar gaat de "theorie" over de "overdreven uitsnede..."
Zal dit ook bewijzen met een collage van de bij de titel genoemde "burst." Dit komt een beetje over als iemand "leugenachtig" maken bij mij. (Of van vooringenomenheid...) Je gaat van verder moeten komen Jos of vroeger opstaan
1. Collage van de burst ivm deze reiger. Originele onbewerkte formaten. De onscherpte welke in sommige foto's van deze collage voorkomen is te wijten aan de niet correcte wijze van verkleinen. (Ben niet zinnens er een "prijs" mee te winnen.
2. Scherpte welke ik haal met de nieuwe body en deze lens. Oordeel zelf maar...
Misschien nog even meegeven zoals ik ook al in een vroeger topic gedaan heb..van het icoontje krijg ik het sch**t...Ze mochten het van mij er direct tussen uit halen.
Groetjes
Marc
TOEVOEGING:
Nog vergeten melden...mocht er nog getwijfeld worden mag diegene die dat wenst de RAW's opvragen met exif er in.
Last edited by Brombeer; 6 augustus 2013, 08:05.
Reden: Toevoeging
Perfectie is niet haalbaar, daarom eisen we ze van de anderen. (Tolstoi)
Comment