Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Tof gezien, en ja een +2 kan geen kwaad hier. Zou het glas ten goede komen denk ik. Ook al is het afwachten op het resultaat. Soms prima, maar soms ook weer tè.
Tof gezien, en ja een +2 kan geen kwaad hier. Zou het glas ten goede komen denk ik. Ook al is het afwachten op het resultaat. Soms prima, maar soms ook weer tè.
het eerste wat ik dacht "yekkes" en dat komt voort uit een heilige schrik van gebroken glas
dus voor mij meer dan geslaagd.....vind het super weergegeven
Leg me het even uit Eddy, want ik begrijp het niet helemaal wat u bedoeld? Misschien dat ik het dan verkeerd inschat. Bedankt bijvoorbaat.
Als je hier +2 stops doet is het raam volledig uitgebrand en wordt het raam een witte vlek, zonder detail.
Je kan de donkere gedeeltes hier oplichten of anders had men 2 opnames moeten maken met verschillende belichting. Zo doe ik het.
mvg,
Eddy
Was het mijn foto geweest en zou ik die hier laten zien, dan ...
In PS-Elements Lighten shadows 25% en Darken highlights ook 25%.
Het gebroken glas komt dan veel mooier uit.
Het beeld is van een huis in verval (in een bekend dorpje). De ruimte is een keukentje dat uitkijkt op de tuin. Ik wil zeker de symboliek van het kruis in het raamkozijn bewaren en het gebroken glas. Het interieur van het keukentje mag dus niet te licht zodat het niet met teveel aandacht gaat lopen.
+1 of +2 stops overbelichten, licht weliswaar het gebroken glas op, maar het interieur wordt ook veel lichter, het mooie zalmroze van het gordijn vervaagt en het achterste raam raakt verder uitgebrand. Allemaal effecten die ik niet verkies.
Werken met shadows en highlights is inderdaad een betere methode. Ik had trouwens al +25 shadows gedaan op het origineel.
Ik heb eens een mosaicje gemaakt zodat jullie kunnen vergelijken.
Van de vier in het mosaicje vind ik die van Plaat de betere.
Comment