Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Onze volgende workshop: Street-Fashion - 8 maart 2025, Herentals
Mis hier toch wat scherpte. Evenals de vierkantjes zichtbaar in het licht rond de lamp denk ik dat dit te wijten is aan het formaat van de foto 56kb...daar waar je hier op dit forum kan gaan tot 450 à 500 kb.
Groetjes
Marc
Perfectie is niet haalbaar, daarom eisen we ze van de anderen. (Tolstoi)
Inderdaad, een beetje meer de grond in beeld gebracht was mooier geweest
Dan had ik denk ik uit het raam gelegen Het was me zelf nog niet zo opgevallen, maar nu je het zegt, het zou inderdaad nog leuker zijn als die snuit er ook had opgestaan.
Comment