Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
Bij de eerste vind ik het tegenlicht en de lichte overbelichting te veel storen.
De twee andere vind ik goed gemaakt. De tweede mooi beeldvullend, de derde met een apart standpunt, en diepte gebracht in het beeld. Bij die derde zou ik nu wl lichtjes durven inflitsen, omdat nu je onderwerp donkerder is dan de achtergrond. Bij de tweede mag dat ook, maar is 't minder nodig.
Zelf vond ik het wel iets hebben dat je zo goed ziet dat die echt uit de boom uitbreken en niet zomaar erop groeien. Het is een dode boom, maar toch zoveel leven.
Without a good eye no good photographs. But without good hands no photography at all.
Comment