Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Het enigste dat ik ga zeggen is dat je moet proberen eens een foto te nemen als fotograaf en niet als ouder. Als ouder ben je verblind omdat het je kindje is en lijkt alles goed.
Dit zijn foto's die je maar 1 maal kunt maken. S'anderendaags is het kindje alweer iets veranderd. Als je dan foto's gemaakt heb zoals hier waar bv de scherpte op de ogen ontbreekt dan trek je later uw haren uit.
Werk rustig kalm en beheerst en controleer je foto's zeer streng op het scherm van je camera met de closup knop, wanneer je hebt afgedrukt. Dit zal veel frustratie voor later vermijden.
Het is een schattige foto, maar dat heeft meer met het kindje dan met je foto te maken.
Geef het kindje wat meer ruimte, zorg dat het zijn handje niet voor zijn gezicht houd en ,zoals hier, een guitige lach voor de helft verbergt.
Zet het goed in het licht want een foto heeft licht nodig, beter dan een flits dat voor de foto en het kindje niet gezond is.
Volgende keer, 2 maal diep ademen,1 maal ronddraaien en dan in alle rust de foto nemen
Gefeliciteerd met je jongste
Robby BB
Last edited by robbydorine; 1 februari 2010, 08:34.
Minder tijd achter de computer
Is meer tijd achter de camera
Comment