Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
Eerste foto, vind ik "niets". De grijze rand rond het plastieken poppetje verstoort heel het beeld voor mij. Maakt dat het allemaal onafgewerkt en nep overkomt.
Tweede foto... doe er rechts een stukje af, en je hebt, wat mij betreft een hele leuke.
Zou het zonder die rand een goeie foto zijn ? Dus wat betreft compo, belichting, expressie ?
En voor foto 2, waarom mag het niet in het midden staan ? Toch niet omdat het regeltje dat zegt ?
of is er een meer doorgronde reden ?
Zou het zonder die rand een goeie foto zijn ? Dus wat betreft compo, belichting, expressie ?
En voor foto 2, waarom mag het niet in het midden staan ? Toch niet omdat het regeltje dat zegt ?
of is er een meer doorgronde reden ?
Groetjes Dimitri
Eerste... ik vind het geen goeie keuze om scherp te stellen op het "manneke", als de expressie van het kind de foto moet maken. Ik zou eerdre voor het kind gaan, en de blijdshap of het plezier met het speelgoed tonen.
Tweede... 't is mijn idee, dat je zoiets beter beeldvullend maakt. Zo voelt het voor mij niet evenwichtig aan. Links zit de donkere arm, en de tekst, rechts een lege ruimte. Ik zou die ruimte wegdoen, omdat ze m.i. niet bijdraagt.
je update van de tweede is inderdaad een stuk beter
proficiat met je verjaardag vandaag
Groetjes Liliane geluk is geen kant en klaar product het onstaat door wat je doet
Panasonic lumix DMC-FZ8 +FZ38-FZ150Tussenring met DMW-LC55 http://lilybie.jalbum.net/
Comment