Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

witbans instellen met een nikon D90

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • witbans instellen met een nikon D90

    Ik heb me een grijskaart gekocht maar kan er me iemand uitleggen stap voor stap hoe ik mijn nikon D90 instel met de grijskaart voor de belichting maar nog meer voor mijn witbalans helemaal juist te hebben. van het eerste stap tot ik een foto heb gemaakt.
    ik heb wel een handleiding van nikon D90 maar begrijp het niet helemaal.

  • #2
    Re: witbans instellen met een nikon D90

    Toch nog eens goed lezen in de handleiding.

    Eerst plaats je de witbalans van je toestel in custom mode.
    Hiervoor druk je op de knop WB (links van je grootste LCD scherm) en draai je aan het achterste stelwiel (aan de kant van het grote LCD). Op je bovenste scherm zie je klein symbooltje veranderen. Kies dat volledig rechts.

    Dit symbool begint te pinken nadat je de WB knop loslaat. Maak nu een opname van je grijskaart, scherpstelling is niet belangrijk enkel de belichting. Als alles goed gaat komt er bovenaan 'Good' op. De camera heeft nu de witbalans gemeten en zal die ook gebruiken.
    Je kan controleren met je histogram.

    Veel success

    Comment

    Working...
    X