Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Heel goed te doen met een verloopring. Zoeken op ebay. Ik had een Mam 645 en gebruikte al die lenzen op een kleinbeeld camera.
Omdat 645 kleiner is dan de RB 67 gebruik je de randen van de lenzen niet en dat komt weer ten goede aan de kwaliteit.
gr. Joop
Bijna zeker dat dit niet kan. De rb67 lenzen hebben een sluiter in de lens die vanuit de body moet gestuurd worden. Een 645 heeft focal plane sluiter en is daar niet voor uitgerust.
Er zijn enkele lenzen met centraalsluiter voor de645 als je dat wil. Maar waarom zou je grtere en zwaardere lenzen meeslepen?
Comment