Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

nieuwe ALDI camera op komst...

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • nieuwe ALDI camera op komst...

    op de website aldi nederland wordt een digitale camera aangeboden...
    waarschijnlijk binnenkort ook bij ons...wat denkt u ervan prijs/kwaliteit http://www.aldi.be/ALDI_BN/home.htm
    zie nederland

  • #2
    wat ik al eerder schreef bij de camera van de lidl

    Alle grote merken, Canon, Nikon, Sony, Minolta,... maken CMOS en CCD sensors. Vooral bij DSLR's moeten deze sensons groter zijn dan bij een kleinbeeld. Maar ong. 1/40 sensors werkt 100% de rest word weggegooid, ik kan het mij heel goed voorstellen dat merken als medion e.d. deze dingen voor een zachte prijs aankopen en dat in hun toestellen steken. De vorige cam in de lidl was 3 MP geloof ik maar had een reslotutie van 1600 * 1200 wat dus 2 MP is. Dat was dus 3MP geiterpoleerd, verzonne pixels dus. Ik zou nooit zo iets kopen..

    Greetz

    Comment


    • #3
      >Maar ong. 1/40 sensors werkt 100% de rest word weggegooid, ik kan het mij heel goed voorstellen dat merken als medion e.d. deze dingen voor een zachte prijs aankopen en dat in hun toestellen steken. <

      Wat een onzin! Waar haal je het in je hoofd om dergelijke nonsens op dit forum te verkondigen?
      Canon 10D - Toshiba 1G Xtraspeed - wat L-servies

      Comment


      • #4
        Aldi komt regelmatig met deze of vergelijkbare camera s. Over het algemeen is men hier niet razend enthousiast. Als je een search doet op Aldi in dit forum zul je het een en ander kunnen vinden.

        Comment


        • #5
          Tsja, er zitten hier nu éénmaal een groot aantal snobs op dit forum, dus zo verbazendwekkend is dit niet
          Canon 10D - Toshiba 1G Xtraspeed - wat L-servies

          Comment


          • #6
            Originally posted by creXis
            wat ik al eerder schreef bij de camera van de lidl

            Alle grote merken, Canon, Nikon, Sony, Minolta,... maken CMOS en CCD sensors. Vooral bij DSLR's moeten deze sensons groter zijn dan bij een kleinbeeld. Maar ong. 1/40 sensors werkt 100% de rest word weggegooid, ik kan het mij heel goed voorstellen dat merken als medion e.d. deze dingen voor een zachte prijs aankopen en dat in hun toestellen steken. De vorige cam in de lidl was 3 MP geloof ik maar had een reslotutie van 1600 * 1200 wat dus 2 MP is. Dat was dus 3MP geiterpoleerd, verzonne pixels dus. Ik zou nooit zo iets kopen..

            Greetz
            @Crexis: als je dergelijke uitspraken doet, dan zou ik er toch een bron bij geven. Aldi koopt in grote hoeveelheden in en kan daarom aan heel lage prijzen leveren, dit heeft niks te maken met de kwaliteit van het verkochte item. Daarnaast komt uw uitspraak heel arrogant over en zeker tov de mensen die een dergelijk toestel hebben en er tevreden over zijn.

            Ik heb een dergelijke digicam al gebruikt en voor die prijs vindt je zeker niet veel beter in België!



            Comment


            • #7
              Tja ik heb die vorige Medion van de Aldi een dagje van iemand hier gehad en ik was er niet kapot van moet ik zeggen, zou dan toch eerder naar een 2 e hands kijken in de koopjeshoek.

              Ben trouwens geen snob heb maar een coolpix 2500 en ben gespecialiseerd in kiekjes. Snobgehalte is hier trouwens heel laag vergeleken met veel andere foto fora

              Comment


              • #8
                Hangt er van af wat je met het toestel wil doen.
                Het toestel lijkt uiterlijk identiek aan de 4 MegaPixel uitvoering (Medion MD7425) te zijn. Die kocht ik enkele maanden geleden bij Aldi voor dezelfde prijs als de 5 MP nu. Kwalitatief mag je het niet met de grote merken vergelijken maar slecht is ie nu ook weer niet. Je foto's kan je achteraf bijwerken, dat doet toch bijna iedere BD'er met duurdere toestellen ook .
                Spijtig genoeg kan je diafragma, focus en sluitertijd niet manueel instellen en zo te zien kan de nieuwe 5 MP dat ook niet.
                EV, ISO waarde en witbalans kan je dan weer wel instellen.
                Creatief ben je beperkt maar een goede foto wordt niet alleen door het toestel bepaalt.
                Wil je een no-nonsense point en shoot toestel dan is dit prima voor die prijs. Anderzijds, voor een iets hogere prijs heb je betere toestellen zij het geen 5 maar 3 MegaPixel types.
                Het 4MP toestel was eigenlijk een Jenoptik JD 4100 z3 S in een volledig grijs jasje (http://www.jenimage.com/)
                Camera: Canon 60D, 20D, A570. Objectieven: 10mm - 500mm + 1,4x en 2x TC

                Comment


                • #9
                  Er komt elke week wel iets dergelijks voorbij, als je per se leergeld wil betalen, moet je maar zo'n ding kopen.
                  Mijn tip voor iets dergelijks waar je meer plezier van hebt :
                  Kodak DX4530, kost niet veel meer (Ned. rond 300E)

                  Comment


                  • #10
                    euhm, ik wil hier even iets zeggen, jullie zeggen dat mijn informatie niet klopt, maar vooraleer je zegt dat de info niet klopt denk dan eerst eens na. Het is uiteraard waar dat 1 op 40 CMOS of CCD sensors degelijk werkt (bij dslr's hoofdzakelijk) op andere zitten meestal fouten, pixels die niet weergegeven worden e.d. ik heb hier geen bron voor wat ik je op internet kan vermelden, maar als je mij niet gelooft vraag het dan maar in eens in een degelijke foto winkel. Merken als Medion kopen deze ook op en plaaten ze in hun toestellen, er zijn veel toestellen die foute lichtmeting geven, pixels die niet weergegeven worden (zwarte puntjes dus) die bij een vergroting zwarte vlekken worden op de foto) Het maakt niet uit in welke hoeveelheid het gemaakt word, met sigma en tamron is het net hetzelfde, ik zeg niet dat dit slecht is, maar beter kope prijzen en snellere productie is enkel doordat er maar 1 model op de 100 getest word en vb bij canon wordt elk model getest. MIj maakt het niet uit als je mij niet gelooft ga het dan elders vragen. Maar je moet niet zomaar zeggen dat ik hier zever vertel

                    Comment


                    • #11
                      Of het voor de camerasensoren klopt weet ik niet, maar het is alleszins zo voor computerprocessoren.
                      Intel maakt b.v. Pentium(-4)'s, maar niet met een bepaalde kloksnelheid. Na de fabricage wordt getest op welke snelheid ze nog stabiel draaien. De beste processoren worden b.v. op 3.0GHz gezet en verkocht, andere op lagere snelheden. Het is meestal zo dat er van de snelste processoren het minste zijn.

                      groetjes

                      peter

                      Nikon D70 / AF-S Nikkor 18-70mm

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by creXis
                        maar als je mij niet gelooft vraag het dan maar in eens in een degelijke foto winkel.
                        Nu zijn we er zie, jij bent ook iemand die blindelings geloofd wat een verkoper van een degelijke (in jouw ogen althans)jou verteld.

                        Als ik PC's fototoestellen of wat dan ook verkoop dan zal ik zeker proberen mijn goederen te promoten, en als het effe kan de goederen van een ander in een slecht licht plaatsen, hoe slecht hangt af van wat ik dan zelf wil.

                        Het voorbeeld van de proccesor is juist en is niet enkel voor Pentiums, vroeger 286'ers enz. hadden dat ook maar toen waren de verschillen niet zo groot, (ik draai nu een P3 600 Mhz, dankzij de afwijkingen volledig stabiel op 849 Mhz, en dit zonder extra koeling spanningsverhoging of wat dan ook, dus je ziet dat het kan) men probeerd een snelle te maken, en na de productie zal men zien tot hoe snel hij stabiel blijft en er dan die waarde op-plakken, maar dat weet men op voorhand, een sensor met slechte pixels zal zeker zijn maar dan moet je mij eens uitleggen waarom er niemand vermeldt dat de apparaten van ALDI pixels hebben die niet werken of dacht je dat die "slechte" pixels steeds op de rand zitten of zo?

                        En nee ik heb geen aldi fototoestel, maar verkopers die MOET je met argusogen bekijken, niet dat er geen goede zijn maar opletten is de boodschap, topkwaliteit zal je in aldi vermoedelijk niet vinden, maar zeggen dat het slecht, minderwaardig of zelfs defecte zaken gebruikt dat is zeker niet juist. (Hunne laatste PC, probeer datzelfde maar eens ergens anders te vinden voor die prijs en met een garantie van 3 jaar!)

                        Groetjes

                        Comment


                        • #13
                          Ik werk in een bedrijf waar we dames-en kinderhygiëneproducten produceren. Aldi en Lidl zijn 2 van onze belangrijkste klanten.
                          Ik kan je garanderen dat het niet de gemakkelijkste zijn, en hun eisen / normen zijn zelfs veel hoger dan de andere klanten.
                          Als er in product méér in de verpakking kan, zonder aan kwaliteit in te boeten, gaan ze het doen.
                          Dát maakt ze sterk !!
                          Door de grote aantallen die ze afnemen kunnen ze scherpe prijzen zetten, en veel van ons eisen...
                          Maar dat de producten minder kwalitatief zijn is UIT DE LUCHT GEGREPEN.

                          Als er klachten binnenkomen van hun klanten, horen we dat direct en moeten we direct actie ondernemen.

                          Dit zijn natuurlijk geen pc's of camera's, maar ik ben er zeker van deze ze heel strenge controles doen op alles wat ze inkopen.

                          Kijk trouwens ook eens op hun support-site, op het forum "computers" - en dan op "digitale camera's"
                          /edit http://www.gsc.be/index.aspx /edit
                          Daar kun je eens uw licht opsteken wat de de gebruikers ervan vinden (ook van de vorige camera's die verkocht werden).
                          O ja, ik heb geen aandelen van Aldi, maar koop er wel regelmatig hun "buitenkansjes", en tot nu toe heeft het mij nog niet gespeten.

                          Groeten.
                          www.damafoto.be
                          Facebook Damafoto

                          Comment


                          • #14
                            The page cannot be found

                            Comment


                            • #15
                              Ik snap toch niet helemaal de aantrekkingskracht van die Aldi/Lidl dingen, voor hetzelfde geld heb je een echte camera: Minolta S414

                              Comment

                              Working...
                              X