Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Ervaringen lenzen

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • Ervaringen lenzen

    Waarschijnlijk wordt mijn nieuwe camera de 300D.
    Maar de zoomlens ???
    Sigma AF 4.0 100-300 EX ?
    Sigma AF 4.0-5.6 70-300 APO Macro Super?
    Canon AF 5.6 100-300 L ?
    Canon EF 4-5.6 75-300 USM IS ?
    Canon EF 35-350 3.5-5.6 USM L ?

    Iemand ervaringen? Iemand tips?
    Want ik geraak er echt niet uit ...

    Dank u!
    Peter

    http://www.belekes.be/

  • #2
    de beste uit de hoop is de 35-350mm L van canon, maar ook de duurste ( +/- 2500 euro), een ander te overwegen alternatief is de sigma 50-500 EX (+/- 1000 euro).
    visit my website : http://www.freewallpapersite.com

    Comment


    • #3
      Originally posted by Pé
      Waarschijnlijk wordt mijn nieuwe camera de 300D.
      Maar de zoomlens ???
      Sigma AF 4.0 100-300 EX ?
      Sigma AF 4.0-5.6 70-300 APO Macro Super?
      Canon AF 5.6 100-300 L ?
      Canon EF 4-5.6 75-300 USM IS ?
      Canon EF 35-350 3.5-5.6 USM L ?

      Iemand ervaringen? Iemand tips?
      Want ik geraak er echt niet uit ...

      Dank u!
      waarom geen tweedehands Canon 70-210 usm 3.5-4.5 ? Kijk in de koopjeshoek.

      Comment


      • #4
        En ik ben ferm content met mijn Canon 70-200 EF F/4L, tweedehands gekocht voor 650 euro. 't Is natuurlijk te zien wat je (meest) wil gaan fotograferen ???
        Albums : http://fotografiepeterderycke.be
        Losse fotos : https://500px.com/lightyear63

        Comment


        • #5
          Originally posted by fredericrom
          de beste uit de hoop is de 35-350mm L van canon,
          dat zou ik niet zomaar durven zeggen hoor.
          ja, het is L-glas. dus het beste wat je uit een 10x zoom kan persen. maar het blijft wel een 10x zoom.
          de sigma 100-300 f4 en de canon 100-300 L zullen volgens mij zeker zo goed zijn (op gevoel)

          uit ervaring:
          ik heb een sigma 70-300 apo en heb me gisteren een sigma 100-300 f4 aangeschaft ter vervanging van de 70-300. de 70-300 is op wide-open soft (maar wat verwacht je voor dat geld?) maar wel scherp als je ze sluit tot f8 (zoals zowat elke lens). ze is licht en klein en de macrozoom is handig. vanwege de f8 is een statief wel handig maar met je 300D kan je ook de iso omhoogjagen (met mijn D30 niet te doen).

          besluit:
          de 35-350 is heel erg duur, groot, wit
          de rest heeft een gelijke prijs-kwaliteit volgens mij alhoewel de 100-300 L misschien iets beter is. maar dan kan je er geen TC aan hangen.
          www.vildaphoto.net

          Comment


          • #6
            In het lijstje door U opgegeven zit eigenlijk geen enkele lens bij die ik zou aanraden voor een All-Round gebruik. Probeer niet alles met één lens te doen maar ga voor twee of drie lenzen die je de grootste behoeften kunnen inlossen. Kies je zooms met een bereik van max 3 X en zorg dat ze bij elkaar aansluiten zonder teveel overlapping en zonder gaten in het bereik. Je kan nu van optiek wisselen, maak daar dan ook gebruik van, waarom koop je anders een DSLR.

            De Canon 35-350 heb ik ook in mijn bezit en ik ben akkoord het is een prachtige lens, zeker voor op een kleinbeeldbody, voor digitaal is de 35 kant net iets teveel. Bij mij zijn de meeste mogelijkheden vervat in de volgende drie lenzen.

            Sigma 15-30 F3.5 -4.5 EX
            Sigma 24-70 F2,8 EX
            Canon 70-200 F2,8 L USM

            Budgetair kies je voor Sigma, Canon L glas is beter maar ongeveer driemaal duurder.

            Just my 2 cents



            Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. "When one person suffers from a delusion it is called insanity. When many people suffer from a delusion it is called religion ."

            Comment


            • #7
              Bedankt voor de tips, maar eerlijk gezegd: ik ben er nog niet uit.
              Waarvoor de lens moet dienen?
              Ik was aan het denken de standaard 18-55 mm lens.
              Daarbij zou ik dan graag een lens hebben waarmee ik kan zoomen. Nu ben ik een Olympus C2100 UZ gewoon, vandaar ...
              Peter

              http://www.belekes.be/

              Comment

              Working...
              X