Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Tekentablet

Collapse
Deze discussie is gesloten.
X
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • Tekentablet

    Bij het wandelen door de Aldi kon ik niet aan de verleiding weerstaan en heb een goedkope (55€) tekentablet van Medion meegebracht. 'k Heb nog nooit zo'n ding in mijn handen gehad en da's te zien <img src=icon_smile_sad.gif border=0 align=middle>.

    Al gedaan:
    Driver geïnstalleerd, computer gereboot (WinXP Pro).

    Mijn probleem:
    De bijgeleverde muis doet 'ongeveer' zijn werk, niet echt nauwkeurig navigeren, maar alleszinds beter dan de bijgelverde pen.

    Als ik het goed begrepen heb, dan moet je met de pen 'boven' de tablet zweven (correct?), want wanneer ik de pen op de tablet neerzet (of erover beweeg), dan wordt de 'linker klik' functie geactiveerd. Maar wat een echt probleem is, is dat de pen uiterst onnauwkeurig navigeert, ik kan er eigenlijk niets met doen voor het moment <img src=icon_smile_sad.gif border=0 align=middle>.

    Mijn vragen:
    - wat doe ik verkeerd, wat ben ik vergeten (ik heb de configuratie van de tablet doorlopen, maar kan daar niet echt veel instellen)
    - kan de pen niet ingesteld worden zodat deze over de tablet mag gesleept worden (is handiger dan vlak boven de tablet te zweven).

    Iemand raad, info, ...
    Iemand enig idee waar de drivers (update?) van die Medion tekentablet te vinden zijn? Op http://www.medion.de of http://www.medion.co.uk kan ik niet direct iets vinden (de tablet is een "9570" model).

    Thanks!

    --
    Met vriendelijke groeten,
    Sven De Troch
    sven@nt-admin.com
    --
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur!

  • #2
    Ken je nieuwste speelje niet concreet, maar wat drivers betreft voor de XP: neem die van WInd 2000 maar, die doen het ook; of als je andere wil installeren waar XP moeilijk over doet ( niet authentieke handtekening en van die leuke fratsen) gewoon dordoen en toch installeren; in het slechtste geval kan je nog in win95/998 emulaite-mode werken....

    Peter
    Kodak DC 4800
    Peter

    http://www.pixagogo.com/?Peter Warson
    http://www.photoblog.be/peterwarson

    Comment


    • #3
      snel terugdoen en zeggen dat ze niet werkt ;-)

      geld terug bij aldi? Let wel dat ze uitverkocht zijn, zodat je geen ander krijgt ;-)

      hihihi, belgische oplossing...

      Comment


      • #4
        We zijn al iets verder geraakt. De slechte navigatie ws te wijten aan de muis die nog op de tablet stond, mag dus blijkbaar niet.

        Ondertussen ook gevonden hoe ik de tablet mag aanraken zonder te 'klikken'. Gewoon de gevoeligheid verminderen. Logisch blijkbaar, maar niet direct aan gedacht. Allee, 't werkt blijkbaar toch .

        --
        Met vriendelijke groeten,
        Sven De Troch
        sven@nt-admin.com

        Edited by - sven on 14 April 2002 01:00:58
        --
        Quidquid latine dictum sit, altum videtur!

        Comment


        • #5
          Hallo Sven,

          Ik heb een tijd geleden een tekentablet van aiptek gekocht. Het zou mij niet verbazen dat deze uit dezelfde stal komt als die van de Aldi (vorige week bijv. een nieuwe PC gekocht bij de Mediamarkt een Microstar, wat blijkt in de bijbehorende handleiding staat als voorbeeld Medion -stond toevallig ook deze week te koop bij de Aldi). Mijn ervaring met het tablet is dat deze mij goed bevalt qua pen (alleen af en toe wat ruzie met links en rechts klikken; kon wel eens aan de gebruiker liggen ) en gebruik deze hoofdzakelijk. Met de bijbehorende muis heb ik constant oorlog en heb daarom een "normale" muis aan de PC hangen. Wellicht ook een idee voor jou!

          Jan

          Fuji S1 pro
          You're welcome at: http://janvandenbroekfotografie.nl

          Comment

          Working...
          X