Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Een beetje hulp voor nieuweling

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • Een beetje hulp voor nieuweling

    André is 73 jaartjes, vroeger veel dia's gemaakt met mijn Miranda, later overgegaan op videocamera maar sinds enige jaren op digitale foto's met een Canon Powershot 3 (3,2 mil. Pixels). Mijn handen zijn niet meer zo stabiel als vroeger en daardoor waren de videobeelden niet meer naar mijn goesting.
    De digitale foto's bewerk ik met Photoshop 7, zet deze om in PSD voor Premiere 6.5 waar ik dan een videomontage maak met tekst en muziek om deze dan om te zettin in een DVD.

    Nu wou ik een nieuw toestel kopen zo wat rond de 500 - 600 Euro en denk meest aan een Panasonic DMC-FZ50.
    Moetmeest dienen voor vakantiefoto's binnen en buiten, natuur, macro enz.

    Wat denken jullie hiervan, eventueel iets anders ?

    Vriendelijke dank bij voorbaat.

    André-73

  • #2
    Re: Een beetje hulp voor nieuweling

    Alvast geen slechte keuze.

    Ook bv een Pentax K 100 D met kitlens vind je voor 550 Euro.
    Dan heb je natuurlijk wel een DSLR, geen bridge. Dus ook veel minder zoom.

    Maar : alle oude PENTAX-lenzen passen op de K100D, dus tweedehands kun je koopjes doen en dan heb je voor een kleine prijs een heuse DSLR !!!



    Bovenstaande link van FOTO KONIJNENBERG maakt je misschien al wat wijzer.

    Natuurlijk is een degelijke Promsumer (of Bridge) zoals de Panasonic of de Fuji S9600 een waardig alternatief.

    De Pentax heeft BEELDSTABILISATIE, de Fuji bijvoorbeeld niet. De Beeldstabilisatie kan het trillen van de handen een beetje tegengaan.

    Aan jou de keuze, maar aangezien je al ervaring hebt met een digitale camere zou ik toch overwegen om een DSLR te kopen.

    Good luck !
    Tom
    PENTAX K100d SUPER !!!!!
    Pentax DA 35 F2.4 - Pentax A 35-105 F3.5
    En een dapper standaard-kitlensje

    Comment


    • #3
      Re: Een beetje hulp voor nieuweling

      LetsGoDigital is uw online magazine voor Technologie en Lifestyle, met het laatste nieuws, diepgaande achtergrond artikelen en product reviews


      Test van de Pana


      LetsGoDigital is uw online magazine voor Technologie en Lifestyle, met het laatste nieuws, diepgaande achtergrond artikelen en product reviews


      Test van de Pentax DSLR

      PENTAX K100d SUPER !!!!!
      Pentax DA 35 F2.4 - Pentax A 35-105 F3.5
      En een dapper standaard-kitlensje

      Comment

      Working...
      X