Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Welke lenzen zijn nodig in mijn geval?

Collapse
Deze discussie is gesloten.
X
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • #16
    Ik betaal al een 7-tal jaar met Visa op het internet en heb daar nog NOOIT problemen met gehad. Ik gebruik Visa voor kleine bedragen, maar ook voor grote bedragen (+100K).

    Het geld is inderdaad gecrediteerd voor je je pakje geleverd krijgt, maar dan is het nog niet van uw rekening, dat is pas een maand later, wanneer Visa de verrekening maakt. In die periode heb je meer dan genoeg tijd om te gaan klagen bij Visa of bij uw bank, of om alsnog de betaling te laten blokkeren. Met name VISA is zeer klantvriendelijk, de koper krijgt bijna altijd gelijk en de 'foefelaars' onder de handelaars verliezen snel hun samenwerking met Visa. Bij veel discussies over onterechte transacties, betaalt VISA de consument het geld terug.

    Uiteraard neemt dat niet weg dat je enkel via Visa koopt bij bonafide handelaars, grote 'winkels' of 'ketens', dat je kijkt of er identificatiegegevens op de hun website staan, dat je evt. resellerreviews gaat gaan nalezen e.d.

    Zoals gezegd, nog nooit het minste probleem gehad tijdens al die jaren. Ik ben een tevreden Visa gebruiker en gebruik die kaart dan ook meermaals/maand.

    --
    Met vriendelijke groeten,
    Sven De Troch
    sven@nt-admin.com
    --
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur!

    Comment


    • #17
      Goede morgen Sven,
      Heb jij een laptopke onder uw deken zitten of zo ?
      Dank voor je reply; alles is duidelijk nu.
      Maar dan nog een vraagje: Je kan handelaars hebben die niet serieus zijn - dat is één zaak, maar anderzijds verzend je toch vertrouwelijke informatie op het net. Wellicht zijn er daar ook velen die hier misbruik van kunnen maken. Moet je op speciale dingen letten wanneer dient te betalen via Visa ? Sorry - het zijn misschien voor jou evidente dingen - maar ik denk dat er net zoals ik, nog vele anderen zijn die hier geen ervaring in hebben en aarzelen om de "stap" te zetten.

      Marc

      Edited by - marc on 11 January 2002 07:22:42
      Qui multa scit, parum patientiae habet

      Comment


      • #18
        Yep, maar worden je gegevens niet via encryptie verzonden ? En hoe werkt dit precies ?
        En tot slot even resumeren: met Visa riskeer je bij een gekend bedrijf haast niets en bij betaling onder rembours kan je enkel je rembourskosten kwijtspelen. Heb ik het goed zo ? Nog 1 replyke en dan stoppen we ermee ?
        Of tmoest zijn dat Banderas nog iets wil toevoegen ?

        Marc

        Edited by - marc on 11 January 2002 07:39:33
        Qui multa scit, parum patientiae habet

        Comment


        • #19
          Neen Marc, de laptop is door de vrouw verbannen uit de slaapkamer , maar er zijn nog mensen die vroeg op hun 'werk' zijn ook hee .

          Wat het verzenden van vertrouwelijke informatie over het internet betreft, da's allemaal relatief hee. Als je daarenboven steeds kijkt of het eigenlijke doorgeven van je Visa nummer via een SSL verbinding gaat, dan loop je geen risico, SSL staat voor Secure Socket Layer en is een laag die boven op het http ligt. SSL verbindingen kan je herkennen aan een afbeelding van een 'slotje' in je browser. Alle verbindingen via SSL zijn dus veilig, zelfs al zou men de lijn aftappen (sniffen).

          Wat wel waar is, is dat niet versleutelde verzendingen vrij eenvoudig aftapbaar zijn (voor personen die er iets van kennen dus, niet door Jan-met-de-pet).

          --
          Met vriendelijke groeten,
          Sven De Troch
          sven@nt-admin.com
          --
          Quidquid latine dictum sit, altum videtur!

          Comment


          • #20
            Anders moet ge eens proberen een Palmke, Pocket PC of Handspring Visor ( met bluetooth technologie ) in uw pyjama-zakske te verstoppen...
            Wel, alle vragen zijn opgelost, nu moet ik alleen nog dit erg interessant topic zien uit te printen. Kijk nog eens bij algemeen, en dan mag je een beetje gaan werken.

            Marc

            Edited by - marc on 11 January 2002 07:50:51
            Qui multa scit, parum patientiae habet

            Comment


            • #21

              Yep, maar worden je gegevens niet via encryptie verzonden ? En hoe werkt dit precies ?
              Via SSL wordt alles dus versleuteld (wel kijken of het 'slotje' in uw browser staat).
              SSL is een protocol bovenop de http-laag, http gaat over poort 80, SSL (of https) loopt via poort 443 (dacht ik).


              Met Visa riskeer je bij een gekend bedrijf haast niets en bij betaling onder rembours kan je enkel je rembourskosten kwijtspelen. Heb ik het goed zo ?
              Inderdaad, daar komt het zowat op neer.

              --
              Met vriendelijke groeten,
              Sven De Troch
              sven@nt-admin.com
              --
              Quidquid latine dictum sit, altum videtur!

              Comment


              • #22
                Ja jongens, al die reply's had ik nu ook niet verwacht hoor <img src=icon_smile_question.gif border=0 align=middle>

                Maar kheb weeral het een en ander bijgeleerd denk ik.

                Als die Duitsers geen zin hebben om te leveren aan de (kleine) Belg zal ik eens bij onze onderste buur aankloppen. www.topvision.lu

                Maar denk toch dat ik onder rembours ga werken.

                Voor die paar honderd franken meer kan ik toch nog rustig slapen


                Bedankt jongens voor de reply's

                Ik hou jullie nog wel op de hoogte

                Greets banderas

                MY JETPHOTOS
                ONLINE!!!

                Comment


                • #23
                  Maar vergelijk dan toch maar eens met www.fotomeile.de
                  Die werken WEL onder rembours en mocht het prijsverschil de moeite zijn zou ik zeker daar kopen. Onlangs stond er op het forum iemand die daar ter plaatse een E-20 had gekocht en vertelde dat het een ernstige zaak leek. Ik weet de naam van die persoon niet meer, maar ik geloof dat het die man zijn eerste post was.
                  Zeg, en laat eens iets weten, hé, Banderas, want onze euro's "kriebelen" ook.


                  Groetjes !

                  Edited by - marc on 11 January 2002 10:15:55
                  Qui multa scit, parum patientiae habet

                  Comment


                  • #24
                    Kheb ne keer gekeken,

                    Inderdaad is hij voor de Tcon-300 een van de goedkoopste.
                    De Tcon14B scoort ietskes hoger.

                    Ben nog steeds aan het overwegen welke lens te nemen.

                    Ben deze middag nog eens in een rapke wa foto's gaan trekken om te testen.

                    Kheb nog wa tijd om te beslissen.

                    Marc, heb jij geen intresse in een lenske, naar het schijnt woon jij niet zo ver van de luchthaven

                    Greets banderas

                    MY JETPHOTOS
                    ONLINE!!!

                    Comment

                    Working...
                    X