Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Raadseltje ... voor wa dient da ???

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • Raadseltje ... voor wa dient da ???

    3 bizarre verloopringen zaten bij een toestel voor de verzameling ... de verkoper weet het ook niet daar van zijn overleden schoonvader ... wie weet meer ??

    De ene kant is 46, 49 en 55 mm mannelijk ... de andere is telkens vrouwelijk +- 53,2 mm , dit is de top van de draad, hetgeen ik enigzins kan meten, dus niet de flankdiameter


    Even nog verduidelijken dat het een step-up ring is, maar een 52 of 55er filter past niet ... is er ooit een tussenmaat geweest ?

    [Mod RF] Foto is te groot en is daarom achter een linkje geplaatst.
    Last edited by Red Falcon; 14 januari 2010, 16:24. Reden: foto te groot

  • #2
    Re: Raadseltje ... voor wa dient da ???

    Wel men eerst indruk als ik goed lees dat het mannelijk-vrowelijk is dat het simpel weg verloopstukken zijn. Om bv. 53.2mm filters te doen passen op verschillende lenzen met verschillende diameters. Dan kan men 1 filter gebruiken voor diverse lenzen in plaats voor iedere lens een filter te moeten kopen. Anderzijds als deze 3 allemaal op elkaar zijn afgetemd is het om "iets" 46mm op een 53.2mm te doen passen maar was het verval dat rechtstreeks van 46 naar 53.2mm ging niet beschikbaar en is het op deze mannier opgelost.
    Canon 50D + Canon 350D + Canon 18-55 + Canon 75-300 + Canon 100 1:2.8 Macro USM + Canon 100-400 + Canon 18-200 + Canon 50 f1.8 + Canon 70-200 2.8 en nog wa lichtjes en stastijf
    Nu nog de kennis en het vakmanschap

    Comment


    • #3
      Re: Raadseltje ... voor wa dient da ???

      Dit zijn aanpassingsringen om bvb voorzetobjectieven zoals een fishey-adapter voor uw lens te kunnen monteren. Deze zogenaamde voorzetobjectieven kunnen een speciale maat van schroefdraad hebben.

      Comment


      • #4
        Re: Raadseltje ... voor wa dient da ???

        alca heeft het bij het rechte eind, deze dienen namelijk om bv. een pola filter op verschillende lenzen te gebruiken van verschillende diameter

        greets
        je hebt teveel scherptediepte als je het graag weinig wil, en te weinig als je er graag veel van had gehad
        www.korandoke.be

        Comment

        Working...
        X