Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Batterijlader Powerex MH-C9000 ( ter info )

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • Batterijlader Powerex MH-C9000 ( ter info )

    Even iets vermelden aan de mensen die deze lader gaan aanschaffen.
    Ik dacht eerst dat er iets mis was met m'n lader. Ik plaatste al mijn batterijen erin stelde de capaciteit in en GO...na een paar uur ( Break in mode ) stonden er 3 banken in "Done" ? in de handleiding staat vermeld dat deze procedure minstens 30 à 40 uren duurt. Dus ik dacht dat er iets mis was met m'n lader Niet dus ! Je moet al de banken apart instellen, dus 4 maal capaciteit en modus ingeven.
    Ik ging er van uit dat je het éénmaal moest ingeven en dat dit voor alle banken gelde. Dus je kan verschillende batterijen van verschillende capaciteit samen opladen. Vraag mij af of je dit veel gebruikt. Een setje herlaad of optimaliseer je toch best samen.
    Heb hier trouwens niets van in de handleiding zien staan, of heb ik erover gekeken ? Of is dit "common sense" voor jullie ?
    Last edited by Cameleon; 26 juni 2008, 13:56.
    http://www.jeanpaulmontuori.com

  • #2
    Re: Batterijlader Powerex MH-C9000 ( ter info )

    Da's inderdaad (soms) een nadeel van de lader. Maar wat vervelender is; als je vergeet de andere kanalen in te stellen gaat hij standaard opladen met 1000 mA. Niet zo goed als je er een paar 600 mAh AAA batterijen in hebt zitten.
    Het staat trouwens wel in de handleiding:
    If more than 1 battery is inserted at a time (without key press), the charger will prompt for programming in the order in which the batteries were inserted.

    Comment

    Working...
    X