Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Wit printen, het kan dan toch ...
Collapse
X
-
-
Re: Wit printen, het kan dan toch ...
Ongeveer 25 jaar geleden plaatsten we bij vragende klanten al witte toner in kopieermachines.
Inderdaad kwam wit in de plaats van zwart en kon je uiteraard best niet op wit papier printen.Canon EOS Digital
BD0479BE
-
Re: Wit printen, het kan dan toch ...
Oorspronkelijk geplaatst door toerist Bekijk bericht
daar reeds van in het begin te zien is geweest.
Comment
-
Re: Wit printen, het kan dan toch ...
Vraag ik mij af waarom er geen witte cartridges te koop zijn in de reguliere handel en dan gewoon in de plaats van de zwarte steken, ikzelf print soms op transparante vellen ."""Hoe verder een samenleving van de waarheid afdrijft, hoe meer ze de mensen die haar spreken zal verachten"""
George Orwell
Comment
-
Re: Wit printen, het kan dan toch ...
Oorspronkelijk geplaatst door toerist Bekijk berichtVraag ik mij af waarom er geen witte cartridges te koop zijn in de reguliere handel en dan gewoon in de plaats van de zwarte steken, ikzelf print soms op transparante vellen .
De meeste printers zien de drager (papier) als wit en houden daar rekening mee vandaar profiel volgens het papier (kleur, absorptie enz.)Last edited by Guest42; 29 april 2015, 09:41.
Comment
-
Re: Wit printen, het kan dan toch ...
Oorspronkelijk geplaatst door demeyereg Bekijk berichtNiet zo simpel hé toerist, wat dan met de software van de printer zelf ? Die zou dan alles wat normaal zwart moet zijn wit gaan printen.
Of manipuleren, je geeft een opdracht in om zwart te printen....maar er komt wit uitLast edited by toerist; 29 april 2015, 09:48."""Hoe verder een samenleving van de waarheid afdrijft, hoe meer ze de mensen die haar spreken zal verachten"""
George Orwell
Comment
-
Comment