Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Fileprobleem opgelost.
Collapse
X
-
-
Re: Fileprobleem opgelost.
leuk maar, wat te doen als er een paar duizend van die dingen het luchtruim kiezen.
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
-
Re: Fileprobleem opgelost.
Veel mensen doen het zichzelf aan. Iedereen moet op hetzelfde moment de baan op omdat iedereen met n dagdienst (8-17 of zo) wil werken. Iedereen wil in de stad werken omdat daar veel gebeurt, maar ze willen wel in the middle of nowhere wonen, 50 km van hun werkplek.
Ik heb nog nooit in dagdienst gewerkt. Om 5 u s morgens is er geen file op de antwerpse ring ! Ik zou niet om 7 a 8 u daar willen rijden. Of erger nog, op de brusselse ring. Maar ja, iedereen wil elke avond met partner en kids voor de tv hangen. Thuiswerk is voor veel mensen geen optie.Canon-man. Concerten en natuur.
Foto's : http://www.flickriver.com/photos/23084668@N07/sets/
Comment
-
Re: Fileprobleem opgelost.
Oorspronkelijk geplaatst door johan de man Bekijk berichtVeel mensen doen het zichzelf aan. Iedereen moet op hetzelfde moment de baan op omdat iedereen met n dagdienst (8-17 of zo) wil werken. Iedereen wil in de stad werken omdat daar veel gebeurt, maar ze willen wel in the middle of nowhere wonen, 50 km van hun werkplek.
Ik heb nog nooit in dagdienst gewerkt. Om 5 u s morgens is er geen file op de antwerpse ring ! Ik zou niet om 7 a 8 u daar willen rijden. Of erger nog, op de brusselse ring. Maar ja, iedereen wil elke avond met partner en kids voor de tv hangen. Thuiswerk is voor veel mensen geen optie.
Je bent nog één ding vergeten vermelden; iedereen blijft liefst tot de allerlaatste minuut in bed liggen waardoor ze gelijk rallypiloten naar hun werk moeten rijden.
Alles en iedereen moet wijken en hoe sneller ze rijden des te beter want iedere seconde telt op dat moment.
en natuurlijk mag je tijdens sneeuwval de winterbanden niet vergeten, dat scheelt ook een pak aan fileleed."De mensheid is te onvolwassen om belangrijke beslissingen te nemen."
Als je oog een camera zou zijn, dan had deze een diafragma van f/8.3 bij veel licht en maximaal f/2.1 in donkere situaties.
Comment
Comment