Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Eerstvolgende Shooting Day: SD Dendermonde op 10 mei 2025.
niet zo speciaal hoor, 7 jaar geleden heeft het bedrijf nethercomm Internet via Gasleiding mogelijk gemaakt.
Snelheden van 1Tbps zijn mogelijk via dit systeem.
T'is een goed idee natuurlijk... ipv nog wat meer buizen te graven ... de vezels gewoon in bestaande buizen steken.
Ook is het dan makkelijker om alles in kaart te brengen.
Het is namelijk een groot probleem dat bij werken aan electrictiteit/gas/riolering nog steeds regelmatig glasvezelkabels beschadigd worden.
Aannemers zijn nu wel al wettelijk verplicht om op voorhand de plannen bij alle nutsbedrijven op te vragen alvorens ze mogen starten. (sinds 2011 dacht ik).
Comment