Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Niet te geloven, eerst nieuwe modellen beloven en nu dit. Dit voelt aan als een messteek in de rug.
Ik vind het heel erg voor IEDREEN die bij Ford Genk werkt.
Persoonlijk ben ik er niet (rechtstreeks) bij betrokken, maar ik kan mij inbeelden dat vooral jonge gezinnen heel erg getroffen zullen zijn.
Het was ook voor mij ook een "shock" deze morgen dit te vernemen op de VRT. Limburg is erg getroffen en Genk in het bijzonder, maar ook voor ons land is dit niet goed.
Grtz, RF
Sony A7II + Loxia 50mm + Vario Tessar FE 16-35mm + Tamron 70 - 300mm
Fujifilm X-T4 + Samyang 12mm + Fujinon XF 27mm + Fujinon XF 35mm + Fujinon XF 16-55mm R LM WR + X-E2s.
Niet te geloven, eerst nieuwe modellen beloven en nu dit. Dit voelt aan als een messteek in de rug.
Ik vind het heel erg voor IEDREEN die bij Ford Genk werkt.
Persoonlijk ben ik er niet (rechtstreeks) bij betrokken, maar ik kan mij inbeelden dat vooral jonge gezinnen heel erg getroffen zullen zijn.
Het was ook voor mij ook een "shock" deze morgen dit te vernemen op de VRT. Limburg is erg getroffen en Genk in het bijzonder, maar ook voor ons land is dit niet goed.
Grtz, RF
Idd. jonge gezinnen. Die pas gestart zijn met hun gezin en een lening hebben lopen voor hun woonst.
En niet alleen in Genk kan ik lange gezichten zien.
Hier bij ons zijn er ook slachtoffers gevallen.
Ik kan mij heel goed inbeelden hoe deze mensen zich voelen , ik heb een gelijkaardig geval gehad met de sluiting van LU in Beveren(Waas).Je hebt je jaren voor iets ingezet en dat gooien ze gewoon weg .Laat geen enkele wagen vertrekken en hopelijk komt er een goed ( voor wat het waard is want niemand werkt ergens om zijn werk te verliezen) sociaal plan uit de bus .Mijn steun hebben ze alvast.
Ik wil even mijn medeleven voor mezelf betuigen als Limburger. Het word er niet makkelijker op.
Nu gaat iedere Limburger wakker worden na dit drama.
Als Ford dat contract heeft afgesloten voor 3 nieuwe modellen met herziening in moeilijke overcapasiteit dan is dat hun goed recht. Speculaties op deze wankele crisistijden zijn lethal. Ze hebben het nog lang gerokken vind ik.
Jammer dat we het allemaal nogal goed gewoon zijn in ons leventje met twee autos, tig multimedia toestellen en leningen per gezin.. De ogen gaan nu pas open maar wel rijkelijk te laat.
Ik heb te doen met de gedupeerden maar ik blijf erbij....een verwittigd man is er twee waard..
Mvg, Pascal,Schoonspikke
Als je schiet..schiet dan raak! 500 PIXHuawei P30 PRO
Heb zelf 4 sluitingen meegemaakt en kan me best inleven hoe die mensen zich voelen.
Hopelijk kunnen ze op een goede uitstapregeling rekenen, dat maakt de te slikken pil dan toch een beetje zachter.
Desalniettemin een harde dobber! Ben wel geen Limburger maar wens veel sterkte aan alle betrokkenen.
EOS 40D; EFs17-85; EF70-300; EF100LIS; CPS A430 en wa accessoires debruri.be
Namens alle collega's van Nedcar, 30km verderop, veel sterkte toegewenst. Wij hebben net te horen gekregen dat we Mini's voor BMW gaan maken en wellicht meer modellen van BMW. Dit nieuws staat in schril contrast met er in Genk op dit moment gebeurt. Wij kennen het gevoel bij Nedcar maar al te goed, we hebben zelf maanden lang in spanning gezeten totdat we op het allerlaatste moment werden gered.
Misschien gebeurt er in Genk ook nog wel een wonder, tis te hopen voor al die mensen en collega's.
Ik heb er 21 jaar geleden ook 3 jaar gewerkt en ben toen met vele leeftijdsgenoten begonnen (nu ca.45 jaar). Toen ik destijds mijn ontslag ging geven herinner ik mij nog goed de reactie van de toenmalige personeelschef. "Weg gaan? Hier? Een instituut als Ford verlaten?". Natuurlijk kon ik dat toen niet voorspellen wat er nu gebeurd, maar deze week heb ik toch enkele keren terug moeten denken aan die dag. Veel moed en sterkte aan al die collega's die er toen al werkten en degenen die er later nog bij kwamen.
In Nederland is de aanpak wel anders dan hier, persoonlijk vind ik die aanpak beter.Ik heb één vriend die bij ned-car werkt en is een heel goede vriend niettegenstaande we enkele honderden kilometers uit elkaar wonen.Ze kunnen misschien hier ook trachten een ander merk te vinden en dan te hopen dat dit voor 200% draaid.
Comment