Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

iconen weer weg....

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • iconen weer weg....

    tedoemme toch !

    Mijn bureaublad eindelijk eens deftig in orde gemaakt en alle snelkoppelingen een passend duidelijk ikoon gegeven.

    Ik heb die iconen wel op een D-schijf van mijn laptop staan, maar heeft de plaats in feite belang ? ( blijkbaar wel ???? )

    Nu ik ben de iconen niet echt kwijt - ze staan nog op die D-schijf - maar op mijn bureaublad zijn ze vervangen door "standaard" iconen

    Operating systeem is Win7
    ”Dans la vie Il faut être bon - Mais pas deux fois
    Si non, on devient bonbon
    Et les gens nous mangent !"

  • #2
    Re: iconen weer weg....

    Doe ik hier ook an jaren zo ... sla iconen die ik leuk vind op op een andere partitie en dan gebruik ik die voor snelkoppelingen en zo.
    Meestal is dat dan op D of E ... maakt niet uit.
    Als je zeker wil zijn dat je ze niet per ongeluk kwijt speelt (wist of zo), steek ze ergens in een map onde Program Files ... is toch maar een paar kB.
    Nu als ik een icoon gebruik en ik delete dan het origineel icoon ... dan blijft het in de snelkoppeling toch staan tot je het weer wil veranderen.
    Misschien te veel zitten opkuisen met een of ander cleaning programma?
    Canon EOS Digital
    BD0479BE

    Comment

    Working...
    X