Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Autobanden - bandenspanning

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Autobanden - bandenspanning

    Oorspronkelijk geplaatst door oldskool maq Bekijk bericht
    Het beste merk is over het algemeen wel Michelin, maar dat merk je ook wel aan de prijs. Maar nog nooit een ontevreden klant mee gehad. En als je het echt eens wil weten bestaan er genoeg sites die vergelijkende tests doen want als gewone bestuurder ga je echt niet rap een verschil merken, behalve op slijtage soms.
    Met een performante wagen die ook laag en sportief afgeveerd is voel je algauw het verschil. Zelfs een verschil van 10mm vooraan 215 -> 225 in mijn geval is al goed voelbaar. En dat is bij een Michelin tov een Bridgetone ook goed voelbaar.
    Leeft en LAAT LEVEN !

    Comment


    • #17
      Re: Autobanden - bandenspanning

      Net zoals sommige hier doe ik amper kilometers met de wagen (5 a 7000 per jaar) lig er wel op met continental.... iets met regen ... en tevreden. Niet de duurste niet de goedkoopste. Hier in de regio hebben we een bandenboer die onklopbare prijzen neerzet (Rogiers).
      Voor men motorfiets echter Bridgestone Battlax omdat ik hier het meeste grip heb met nog een aanvaardbaar aantal kilometers voor hij moet vervangen worden.
      Canon 50D + Canon 350D + Canon 18-55 + Canon 75-300 + Canon 100 1:2.8 Macro USM + Canon 100-400 + Canon 18-200 + Canon 50 f1.8 + Canon 70-200 2.8 en nog wa lichtjes en stastijf
      Nu nog de kennis en het vakmanschap

      Comment


      • #18
        Re: Autobanden - bandenspanning

        Oorspronkelijk geplaatst door Control-Z Bekijk bericht
        amai, bandenspecialisten bestaat dat ook al?
        ik ga gewoon naar een groothandel die aangeschreven staat voor z'n lage prijzen (en dat is niet eens altijd dezelfde).
        Bandenspecialisten bestaan zeker, mensen die een goede band aanraden volgens uw wagen en uw rijgedrag ... dus niet alleen het merk dat hun best uitkomt. Er zal natuurlijk altijd wat commerciële invloed zijn maar allé.
        Onlangs 4 winterbanden gekocht, bij een bandenspecialist op de kop 600€ betaald montage in.
        Dit voor een 225. Bij de gekende zaken zoals Auto 5, Speedy en andere bandenboeren kwam ik vaak, 300, 400 en zelfs 650€ duurder uit voor identiek dezelfde set banden en dan nog niet gemonteerd!

        Als ik banden moet hebben kies ik de band dat ik wil en ga dan op zoek naar diegene dat mij die kan leveren aan een correcte prijs.
        Ik ga er ook niet in overdrijven zoals sommigen doen, ik zoek in de buurt en ga er bijvoorbeeld niet voor naar Duitsland bollen of ze ergens online kopen.

        En verder is een bepaalde band ook niet hetzelfde op een andere wagen ... de ene rijdt beter met dit type en de andere met een ander type, ook wat volgens uw voorkeur.
        Ben je tevreden van je banden ... dan heb je een goede keuze gemaakt.
        Canon EOS Digital
        BD0479BE

        Comment


        • #19
          Re: Autobanden - bandenspanning

          Ben tevreden van continental ook en michelin, maar voor michelin doe ik te weinig km zodat ze eerst craqueleren na Xjaar dan verslijten,lol

          Uniroyal is ook goed, dunlop was een dikke flop (slijten als je ernaar kijkt)


          mvg
          glenn
          Mijn site...
          vandaelefotografie.be
          * BD0916BE *

          Comment


          • #20
            Re: Autobanden - bandenspanning

            Voor testresultaten:
            http://www.auto-motor-und-sport.de/ en zoeken op "Reifentest". Het helpt wel als je Duits begrijpt

            Comment

            Working...
            X