Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
ik lees graag een tekst met weinig schrijffouten, want het leest gewoon vlotter. Maar laten we mekaar alsjeblief niet beginnen afmaken omdat er nu en dan iemand is die er moeilijkheden mee heeft om zonder fouten te schrijven (wat daarvoor ook de redenen zijn).
En, dat diegenen die denken dat ze goed schrijven eens meedoen aan het groot dictee der nederlandse taal. Als ze minder dan 50 fouten maken mogen ze dat metéén melden.
Last edited by erikdk; 20 november 2007, 11:29.
Reden: schrijffout gecorrigeerd (no pun intended)
Kijk wat ik nu neerpen lees dat op een heeeel zachte toon.
Ik heb bewondering voor mensen die cameras technisch volledig uit de doeken doen, al kan ik niet alles volgen of begrijpen maar dat lees ik.
Ik heb bewondering voor de computerfanaten, die zoveel weten.
Ik heb bewondering voor mensen die perfect meertalig zijn.
Maar wat ik niet zo plezerig vind is dat ik een topic aan het volgen ben en na een hele tijd ineens ontaard in een taalstrijd of beter spellingstrijd.
Kijk ik ben van school afgekomen en kon destijd wel degenlijk mijn nederlands.
Maar ge gaat werken, hoe dikwijls schrijft men nog, in mijn geval altijd maar nummerkes en een beetje tekst.
Na zoveel jaar komt er iets geweldigs in huis de COMPUTER dit was vooral voor de kinderen, nodig voor op school.
Tja dat ding staat daar en ge gaat ook eens iets proberen, spelletjes want het WWW hadden we nog niet.
Paar jaar later kwam dat ding, de wereld ging voor ons open (dat dacht ik toch).Het was meer kuchen puffen en zweten
Maarja het was de vooruitgang en we moesten maar door, nu ben ik een specialist geworden in het KLUNGELEN
Ik heb een groot voordeel, ik heb geen problemen maar dat ding hier
Soms zegt mijn ega, wat is er en dan heb ik altijd een antwoord tja dat ding heeft weer kuren (en zij denkt dan in haar eigen -lomperik) en ge weet vrouwen hebben altijd gelijk)
Nog iets, onze goede vriend Trebs kan nederlands lezen schrijf a.u.b. terug in het nederlands dan kan ik dat ook blijven volgen.
En ja ga nog eens opnieuw nederlands leren, maar wacht tot het ZWARTE boekje uit is misschien heb ik dan alle updates in een keer.
Het Is eigenlijk maar om te zeggen dat niet iedereen gelijk is van niveau.
Ik heb het vermoeden dat TS zich vergist heeft van forum en dat hij deze post eigenlijk op een forum voor hoogbegaafden wou plaatsen.
Het is natuurlijk erg om mensen hier op de vingers te gaan tikken om dan verder tot de vaststelling te komen dat zijn eigen posts met al even veel fouten doorspekt zijn. Afgaan als een gieter noemen we dat...
Foto´s bekijken en ze naar waarde beoordelen is voor mij het belangrijkste hier.
En vooral, als beginner veel bijleren van de anciens hier.
Gelukkig is dit nog altijd het hoofddoel voor velen hier in dit forum.
Soit, ik maak ook schrijffouten en ik zie af en toe anderen hier ook schrijffouten maken maar dit stoort mij niet.
Zolang de foto´s maar zonder schrijffouten gemaakt zijn
Comment