Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Betrouwbare winkel Kempen

Collapse
X
 
  • Weergaveopties
  • Begin
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Betrouwbare winkel Kempen

    Ik denk dat ze op dit ogenblik nergens grote voorraden van elk type en merk camera in huis hebben omdat de verkoop op dit ogenblik heel wat minder goed draait dan de vorige jaren.
    Nu een grote voorraad inslaan is dan ook een heel groot risico.

    Dat is dus de reden waarom ze waarschijnlijk geen 1100D in huis hebben.
    Die toestellen staan gewoonlijk in de aanbieding bij verschillende supermarkten, en dan wordt het toch te moeilijk om daar een prijs op te zetten waar ze ook nog wat aan overhouden.
    De supermarkten kopen die camera's in veel grotere aantallen en krijgen dan ook grotere kortingen.

    Ze zullen wel de meer populaire fototoestellen van de "middenklasse" in voorraad hebben, want die zal je niet zo snel bij de supermarkten terugvinden.
    De duurdere toestellen hebben ze ook meestal wel in voorraad, maar ik denk dat aantal stuks per model dat er in stock zit wel lager is dan wat de voorbije jaren gebruikelijk was.
    http://barthuysmans.smugmug.com/
    BD0338BE

    Comment


    • #17
      Re: Betrouwbare winkel Kempen

      Bij studio73 moet je imo. niet langsgaan als complete beginner. Zoals Jankovic al zei, de demotoestellen in de vitrines zijn zeer miniem. Hier en daar een body, lens, flitser maar dat is het dan ook.
      Het gamma statieven is dan weer wel enorm, wat ik niet zo goed begrijp.
      Je krijgt ook een pak minder uitleg bij Studio73 dan bij Konijn. Als je weet waar naar je opzoek bent is wel beter maar als beginneling alweer niet.

      Ik ga nog altijd naar Konijn als eerste keus. Als hetgene wat ik wil daar niet voorradig is rij ik verder naar Studio73.

      Comment


      • #18
        Re: Betrouwbare winkel Kempen

        Oorspronkelijk geplaatst door jankovic Bekijk bericht
        Waar zou ik het beste gaan (prijs-kwaliteit-service) in de regio Mol ?
        Als je uitleg nodig hebt: 't Konijn in Turnhout
        Als je weet wat je wil: Studio 73 te Geel.
        Voor lange wachttijden: Turnhout
        Voor korte wachttijden: Geel
        Voor vlotte afhandeling in garantie is de dienstverlening in Geel perfect en correct. Met Konijn hierin geen ervaring.
        Voor hardware-porno: Turnhout
        Tenzij je op statieven valt: dan Geel

        Groeten,
        Geert

        Comment


        • #19
          Re: Betrouwbare winkel Kempen

          Net even telefonisch contact gehad met Konijnenberg. Hebben dus wel blijkbaar wel een aantal camera's in voorraad (waar ik waarschijnlijk wel iets naar mijn zin-budget zal kunnen vinden). Prijzen zijn blijkbaar wel iets voordeliger bij Konijn. in vergelijking met Studio 73. Dus zal één dezer daar eens langs gaan.
          En iedereen bedankt voor de betreffende info.

          Comment


          • #20
            Re: Betrouwbare winkel Kempen

            Oorspronkelijk geplaatst door Jensdh Bekijk bericht
            Bij studio73 moet je imo. niet langsgaan als complete beginner.
            Je krijgt ook een pak minder uitleg bij Studio73 dan bij Konijn.

            Ik ga nog altijd naar Konijn als eerste keus. Als hetgene wat ik wil daar niet voorradig is rij ik verder naar Studio73.

            Vragen staat vrij.
            Als beginneling moet Studio 73 niet onderdoen, maar uit hen zelf geven ze inderdaad niet veel uitleg.
            Stel je wel vragen dan krijg je even deskundige uitleg als bij konijn.
            Het is wel zo dat konijn meer in voorraad heeft en dat ze zeer uitgebreide uitleg geven zonder dat je daarom vraagt.
            Ze hebben inderdaad een enorm gamma statieven en zijn in de meeste gevallen ook goedkoper dan konijn.

            Om de één of andere reden ga ik liever naar konijn, maar over Studio 73 in Geel geen kwaad woord, dit kon ik vroeger absoluut niet zeggen over hun winkel in Mol.


            Grtz, RF


            Sony A7II + Loxia 50mm + Vario Tessar FE 16-35mm + Tamron 70 - 300mm
            Fujifilm X-T4 + Samyang 12mm + Fujinon XF 27mm + Fujinon XF 35mm + Fujinon XF 16-55mm R LM WR + X-E2s.​

            Comment


            • #21
              Re: Betrouwbare winkel Kempen

              Oorspronkelijk geplaatst door Appendix Bekijk bericht
              Als je uitleg nodig hebt: 't Konijn in Turnhout
              Als je weet wat je wil: Studio 73 te Geel.
              Voor lange wachttijden: Turnhout
              Voor korte wachttijden: Geel
              Voor vlotte afhandeling in garantie is de dienstverlening in Geel perfect en correct. Met Konijn hierin geen ervaring.
              Voor hardware-porno: Turnhout
              Tenzij je op statieven valt: dan Geel

              Groeten,
              Geert
              Als je goede uitleg nodig hebt: niet het Konijn in Turnhout, maar bij die met zen staartje in studio 73 in geel.
              Als je weet wat je wil: Studio 73 te Geel.
              Voor lange wachttijden: Turnhout
              Voor korte wachttijden: Geel
              Voor vlotte afhandeling in garantie is de dienstverlening in Geel perfect en correct.
              Als je bij je lurven wil genomen worden bij Konijn,
              en ik spreek uit ervaring. : het zijn en blijven hollanders, die laatste cent proberen ze te laten vallen,
              ( en ik spreek over een garantiefout ( na 2 maand ), die zij toegaven, en toen het artikel na 6 maand nog niet gemaakt was, ik ernaar reed om... en weet ge wat :
              het kon niet meer gemaakt worden, maar ik mocht voor het geld iets anders kopen, maar wel de hele som - 8/24 ste : het was 8 maand oud zeiden ze ( het had be gore 6 maand bij hen gelegen..) , en dus had het een waardevermindering van 8 ( maand) op 24 ( maand : de garantieperiode ). Ooit zoal iets meegemaakt????? het kot was te klein, wat denken die, met alleman , maar niet met den deze... ( en ge raad het al : heb het geheel teruggehad, maar heb der 4 uur over gedaan tegen die mannen, en ik ga der nooit meer naar toe, zelfs al hebben ze de laatste kodak die ik zou willen, want ik weet hoe ze zijn. ).
              Voor hardware-porno: Turnhout, alhoewel in Herentals ook ne goeie is, sponsert de voetballers hier : Eros ... : zie die voetballerkes al lopen met nen foto van ne groten d.ld. ( en i en een o inzetten ) op hun truike...

              Comment


              • #22
                Re: Betrouwbare winkel Kempen

                Gesproken als een beginner wist deze leek het volgende te vertellen

                Als je van Mol bent zou ik naar Geel rijden. Heb er een klein jaar geleden ook mijn 600D gekocht. Heel vriendelijk geholpen. Camera hebben ze ook volledig ingesteld (wat ik liever zelf had gedaan) en een high level uitleg gekregen over de verschillende programma's op het toestel. En zeker niet onbelangrijk die laatste zin "Als er iets niet duidelijk is of bijkomende vragen hebt spring dan gerust eens binnen".
                Het aantal showmodel toestellen denk ik dat geen issue mag zijn. Ik denk dat het best is dat je weet wat je wilt als je naar een Studio73 of Konijnenberg oid gaat. Daar zijn immers Vandenborres en mediamarkten voor. Ikzelf ben de mediamarkt in Hasselt een binnen gewandeld en wat toestellen gaan vastnemen. Je voelt zo als je eentje vats hebt wat je liefst in je handen hebt. Daarna ga je thuis spec's verkennen van de verschillende toestellen binnen je budget waarna een regen van onbeantwoorde vragen hier op BD een antwoord krijgen :-)
                Dan pas loop je naar een camera shop als hierboven allemaal vermeld denk ik.

                Grtjs, Hmaes

                Comment


                • #23
                  Re: Betrouwbare winkel Kempen

                  Het is ook allemaal persoonlijke voorkeur. Als je 1 keer een slechte ervaring hebt gehad met bv. Konijn, is het opeens de slechtste winkel dat er is.
                  Zo denken mensen nu eenmaal.

                  Nuja zoals ik al zei zijn het beide goede winkels.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Betrouwbare winkel Kempen

                    Oorspronkelijk geplaatst door Jensdh Bekijk bericht
                    Als je 1 keer een slechte ervaring hebt gehad met bv. Konijn, is het opeens de slechtste winkel dat er is.
                    Als jij bij bv. van den borre nen tv koopt van 1000 euro, en die gaat na 2 maand kapot, en ze houden u een paar maand gewoon aan het lijntje, en dan na die paar maand zeggen hij niet meer te maken is, maar dat je nen andere mag nemen van 750 euro, eens zien hoe goed jij die winkel nog vind ???
                    Morgen wil je een nieuwe radio : rij je terug naar van den borre dan ???? Ik denk het niet
                    Konijn is niet de slechtste winkel, hebben meer materiaal, maar eerlijk ???? Overal hangen daar tft schermen met 2 jaar zorgeloze garantie, wel ik kan er van meespreken, is niet zorgeloos, en ge moet redelijk goed kunnen klappen, of ze zitten in uwe zak.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Betrouwbare winkel Kempen

                      Zal wel niet alleen in de foto-branche zijn.
                      Ben persoonlijk tevreden van mijn garage, en collega van mij breekt die ook compleet af.
                      Is persoonlijke ervaring die telt he.

                      Comment

                      Working...
                      X