Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Wat betekent toch eigenlijk "Schopje"? Deze term tref je aan in de rubriek AANGEBODEN. (Belgische uitdrukking?)
heel eenvoudig. Je aanbod staat onderaan de lijst. Niemand merkt het op. Dos schop je ertegen zodat die weer bovenaan staat.
Gewoon een reply met eender wat woord in, en hij trekt weer al de aandacht. In aangeboden kan alleen een MOderator dit doen
in sommige fora gebruiken ze het woordje UP.
dan staat je topic weer bovenaan.
En simpele zielen maken ze dan wijs als je DOWN schrijft, dat je topic helemaal onderaan gaat staan.
Comment