Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Weer eens tijd voor een spelletje rara wat is dit?
Foto van een glasvezel patchrack ATM backbone, connectors MOTEX. denk ik dacht ik, leuke technisch plaatje kan zo in de schoolboeken. Morgen avond mijn spelletje OK Rara wat is dit!! lol?
Okay okay jullie zijn allemaal kenners Dit was wel een kort spelletje. Volgende moet toch iets moeilijker!
Hier is het bewijs van jullie gelijk
<img src="/uploaded/graaff/P3280004.jpg" border=0>
Telefooncentrale
Ik moet zeggen dat je blik op deze rara-foto's toch erg goed is graaff. Het is nog niet zo eenvoudig om dergelijke situaties te zien en vast te leggen (zodat je niet 1-2-3 ziet wat het is dus), maar je hebt er nu toch al 3 of 4 opgestuurd. Compliment vooral voor je goede kijk op details dus,
Aah, jakke is ook een kenner, maar dan van de Italiaanse keuken. Ook een heel netwerk, heb je overigens minstens net zoveel aan (en dan onderdrijf ik nog ook )
Okay okay jullie zijn allemaal kenners Dit was wel een kort spelletje.
Potverdrie, we krijgen niet eens de kans om mee te doen, zo kort was dit spelletje. Zelf dacht ik aan een fabriek voor hoepeltjes!<img src=icon_smile_blush.gif border=0 align=middle>
ja je moet ons wat tijd gunnen.... we moeten er een nachtje over slapen zulle.
Ik wou antwoorden en 't staat er al op...
Heb je nog van die leuke pictures??
mic
Comment