Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
SB28 links waar de passagier z'n voeten zitten, gebounced af het plafond om m'n gezicht op te lichten + SB28 op de achterbank om het interieur bij te lichten
I will harness all available light with super-fast aperture lenses
de kar was inderdaad vrij vuil, ik was namelijk niet van plan om auto's te gaan fotograferen maar ja, wou experimenteren met flitslicht en vond geen beter onderwerp.
Comment