Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Ken je onze belgiumdigital.comFacebook groep al? Dé plaats voor foto's, feedback en aankondigingen!
Prachtige reeks.
#1 spreekt me meest aan door het gebruik van de DOF waardoor het silouet van de persoon ook wat blurry is.
Ze staan er mooi op, die marchetti's. 't roept wat herinneringen op van de tijd dat ik er ook op heb leren vliegen (maar toen waren en nog geen digitale camera's)
#3 had waarschijnlijk een beter effect gegegen indien de schroef een andere positie had en dus ook helderder in beeld kwam, prachtige background trouwens.
Nikon D300² met MB-D10, verzameling intelligent Nikkor glaswerk 6 tem 600+ en TC-14E/17E II, SB900²/SB800², R1C1, FlexRing 6400, B&W/Lee/Singh-ray Filters, extra pootjes van Manfrotto/Gitzo/Joby,... "Casu Consulto - Modo Fac"
Comment