Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Door de verlichting van de kerktoren van onderen, kwam er een schaduw boven in de wolken te zien.
Tijdens het blauwe uurtje.
Wist niet goed in welk onderdeel te plaatsen. Het leek me een vrij stil leven...
En zeggen dat ik het eerst zelf niet door had.
Ik ben met een reeks foto's van basketpleintjes bezig.
En pas toen ik iets later op mijn display keek zag ik die 'vlek' als schaduw. En dan heb ik hem opnieuw genomen om hem beter in beeld te krijgen.
Op het hek ernaast zat er ook de hele tijd een eend onbeweeglijk naar mij te staren toen ik daar foto's nam. Heel bizar, alsof iemand constant op je vingers zat te kijken. Van de eend heb ik ook foto's, maar die zijn niet zo gelukt.
Knap beeld, goed gezien en ook mooi in beeld gebracht door de zachte kleuren. Ook de herhaling van de driehoek van de kerk in de bomen links maken het geheel plezant om naar te kijken. Persoonlijk vind ik het witte van de basketring een beetje storend in deze foto, maar enkel als ik de foto als één losstaand beeld bekijk. In een reeks over basketbalvelden ligt het natuurlijk helemaal anders en zal deze foto er zeker positief uitspringen. Mooi gedaan.
Oorspronkelijk geplaatst door Amanda's ImaginariumBekijk bericht
Persoonlijk vind ik het witte van de basketring een beetje storend in deze foto, maar enkel als ik de foto als één losstaand beeld bekijk.
Ja, daar zit wel vaker de discussie hier op het forum.
Ik kan dit beeld veel mooiere of warmere kleuren geven, via de witbalans, maar dan is die basketplaat soms geel of een andere tint, en dan krijg ik vaker de opmerking dat de kleur niet correct zit.
Sindsdien probeer ik alles wat in het echt wit is, ook wit weer te geven.
Comment