Bedankt voor de positieve commentaar Control-Z!
Het is m'n allereerste posting bij 'stilleven en abstract' en wist niet zeker of het hier wel thuishoorde...
Ja, dat is normaal.
Je moet de foto de tijd geven en er zijn altijd 3-4 X meer gasten aanwezig op BD dan geregistreerde leden. Enkel de gerigistreerde leden kunnen posten.
Bedankt Bert, fijn te lezen dat mijn foto gesmaakt wordt door iemand die zélf heel bijzondere platen op zijn website heeft staan...!
Ik ben redelijk nieuw hier, is het normaal dat er op 190 bezichtigingen slechts 3 reacties komen of vraag ik ineens te veel, hahaa
Merci voor het compliment.
En het is normaal dat je niet altijd veel commentaar krijgt. BD blijft BD met zijn voordelen en zijn nadelen. En niet elk type foto is even populair maar dat wilt dus niet zeggen dat het niet goed is.
Comment