Welkom! Ben je al een geregistreerd forumlid, log dan in met de knop Inloggen of registreren uiterst rechts bovenaan je scherm. Is dit je eerste bezoek Om berichten te bekijken selecteer je een forum in het onderstaande overzicht. Om zelf berichten te plaatsen moet je je eerst (gratis) registreren: klik daarom op Registreer.
Op 22 februari 2025 bezoekt Belgiumdigital enkele iconische locaties in Gent. Meer informatie HIER! Deze stadswandeling is inmiddels VOLGEBOEKT!
Wil jij ook de werking van Belgiumdigital ondersteunen? Verleng of start dan je vzw-lidmaatschap en geniet van voordelen bij activiteiten en kortingen bij onze partners.
Ik vind het nogal ... gewoontjes. Niet dat ik een expert ben maar het louvre is en blijft bekend om zijn driehoek (en ok, de mona lisa, excetra). Clichébeeld zoals mijn voorganger reeds zei
Ben het niet met 'clichébeeld' eens. Als je effe googled op louvre en de eerste foto's bekijkt, als je de 'da vinci code' foto's niet mee telt, (zelfs tot 10) zie je niet een soort gelijke foto zoals deze. De Piramide van buiten gezien zie je inderdaad te veel.
Mooie foto met een mooie lucht. En ik ben van mening dat je deze foto niet moet vergelijken met andere foto's over/van dit onderwep/object maar opzichzelfstaand moet beoordelen.
Comment