En ?? valt het in de smaak ?
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
H2o
Collapse
X
-
-
Re: H2o
goed op de kleur na.
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
Comment
-
Re: H2o
Oorspronkelijk geplaatst door Reus Bekijk berichttja de kleur je bent er voor of tegen , komt door een blauw LED licht.
Ik vind het wel goed zo , geeft er een futuristisch tintje aan
grt,bouk.wie niet spreekt wordt niet gehoord, wie niet schrijft wordt niet gelezen.
http://s281.photobucket.com/user/tut...0polder?sort=3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008593234290
Comment
-
-
Re: H2o
http://www.pbase.com/fotoopa
Daar kun je o.a. een opstelling vinden en mits wat zoekwerk op dit forum
en google kun je ook heel wat terug vinden...
Der is hier iemand die een hele reeks van dit caliber gedaan heeft, maar
ik weet z'n naam niet meer...
Greetz
Comment
-
Last edited by T-Ace; 29 september 2006, 21:17.
Comment
-
Re: H2o
Oorspronkelijk geplaatst door Ary_ Bekijk berichtDit soort foto's spreken mij aan! Ben wel benieuwd hoe je dit soort fotos maakt; kan je tips geven?
Alles manueel of Tv , is hetzelfde je neemt een glas water tot op de rand gevult met water en zet dat in een mini-studiootje , manuele witbalans .
Licht indien mogelijk bij met een blauw lampje
neem een rietje haal wat water uit het glas en laat het in het glas water druppelen , je kan sluiter 1 sec gebruiken of 1/45 + Timing is heeeeeeeeel belangrijk !!
Ik heb het iets van een 500 keer achter elkaar geprobeerd tot ik kramp kreeg in mijn arm van altijd die stomme druppeltjes te laten valen
Scherpstellen is echt niet gemakkelijk hoor ik heb op de zijkant van het glas scherpgestelt en een hoge diafragma opening gebruikt , lens ( efs 18-55 ) op manuele focus en maar druppelen .
Probeer het eens en laat ons iets weten
Comment
Comment